chat eczaonline.com

Chrome kullanıcıları için kötü dönem başlıyor

Sohbete

Onaylı Üye
Katılım
14 Ocak 2019
Mesajlar
11
Beğeniler
0
Konum
antalya
#1
Google, uzun süredir Chrome tarayıcısı için karanlık mod yani gece modu üzerinde çalışıyor. Pek çok uygulama altında görmeye başladığımız bu özelliğin Chrome'a gelmesiyle birlikte
Bir google mühendisinin internete sızdırdığı son bilgilere göre Karanlık Mod çok yakında android Q ile birlikte kullanılmaya başlanacak. ‘’Android Q ekibi, cihazlarda önyüklü bulunan tüm uygulamaların Karanlık Mod’u desteklemesini istiyor.’’ diyerek Gece Modu özelliğinin ilk olarak Google uygulamalarına geleceği çok önceden belirtilmişti.

Cihazlarda önyüklü olarak gelen Google uyglamaları da zaman içinde bir bir karanlık moda geçiş yapacak. crome de bu uygulamalardan biri elbette. Chromium Gerrit’te keşfedilen kodlar, Google’ın Chrome Android uygulaması için kullanıcıları fazlasıyla memnun edecek bir Karanlık Mod özelliği üzerinde çalıştığını gösteriyor.

Ancak Google’ın Chrome Gece Modu özelliğini Android Q ile birlikte mi yoksa daha önce mi kullanıcılara sunacağı belirsizliğini koruyor.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum
Üst