chat eczaonline.com

Çıkma Teklifi Etme Yöntemleri

MaykCan

Profesyonel
@DarkGirl, Edebilir tabiki.Yani sonuçta seviyosa karşısındaki çocuğun nasıl haberi olucakki :)

Eif

Onursal Üye

DarkGirl şimdilik bu konuda sana söyleyeceğim; birilerinden hoşlanman çok doğal bir şey. Ama şimdilik onunla sadece arkadaş olabilirsin. Büyüyüp genç bir kız ve başarılı bir webmaster olduğunda (olacağına da inanıyorum) bu konulara kafa yorarsın. Şimdilik derslerine, sporuna ve hobilerine zaman ayırman hem aileni sevindirecek hem de senin için daha iyi olacaktır.

daniel1336

Yönetici
Moderatör
Onaylı Üye
Ben 5 sayfacık güzel bir mektup yazmıştım :) 3. yılımız dolacak yakında, darısı diğer dostlarımın başına :)

yasarkavus

Onaylı Üye
Sinema yöntemini denedim ve bir sağlam tokat yedim. Tam olarak kabullendiğinden emin olmadan sinema tekniğini tavsiye etmem.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 1)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum