chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Click başı 3 ykr

Aykan

Profesyonel
şimdi aradım sordum kendilerine. ödeme limitleri 50 YTL imiş. Alt üyelerden %10.
bir hesabınızı diger sitelerdede kullanabilirmişsiniz. vs.vs güzel gibi geldi bana gerçi kullandıkları script baya pahalı bişey o kadar para verilmez di ama :)

SLiM_BoY

Müptela
Ödeme alan birisinin garantisi olmadan kullanmayı düşünmem açıkçası :)

Aykan

Profesyonel
o zaman bekle :) ama bence saglam gibiler yani aradım konustum adamlarla isteyende arasın.. numaraları falan var. koskoca şirket yani. ama tabi bellide olmaz ödeme yapmayadabilir bakalım bekleyelim ve görelim.

Tıklama başına 0,03 YTL gelir elde edebilirsiniz!

http://reklam.gezclub.net/ ( bu sayfada bu yazıyor )
*Minimum ödeme limiti 30 YTL'dir. Kazancınız 30 YTL'yi geçtiğinde her Cuma günü ödemeleriniz otomatik olarak banka hesabınıza aktarılır.
http://reklam.gezclub.net/termsofuse.php (Sözleşmede ise by yazıyor)
"İş Ortağı" tarafından hak kazanılan ücreti talep hakkı, ücretin asgari 50 YTL (Elli yenitürklirası)'yi aşması halinde doğacaktır. "İş Ortağı"nın web sitesi üzerinden talimat vermesinden sonra GezClub işbu sözleşme kapsamında kendisi tarafından belirlenen ödeme tarihlerinde "İş Ortağı"nın hak kazandığı komisyon ve/veya hizmet bedelini banka havalesi ile ödeyecektir.
Şimdi limit 30 mu 50 mi ? sizce nedir ?

disconnect

Onaylı Üye
zaman tatil zamanı. şans denemekte fayda var diyorum.
komisyon oranlarıda iyi gibi

R

reklamsitesi.be

disconnect' Alıntı:
bende alt üyen oldum. güzel duruyor. umarım yanılmayız
ben de alt üyen oldum bakalım sonuç ne olucak...

bi de illa birinci dereceden domainlere mi ekleyebiliyoruz ben bloguma eklesem olur mu?

SLiM_BoY

Müptela
İş Ortaklığı Programımıza gösterilen yoğun ilgiden dolayı yeni web sunucularımız devreye girene kadar bu servis hizmet dışıdır.

Tüm iş ortaklarımızın verileri son yayın anına kadar hala veri tabanımızda tutulmaktadır. Program yeniden başladığında hiç bir kaybınız olmayacaktır.

03.06.2006

Saygılarımızla,
Gezclub
Dün akşam düzelecek demişlerdi.Bannerlar da çıkmıyor bu yüzden.Sistem geri gelene kadar bari kaldıralım bannerları.Siteler berbat gözüküyor :)

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet