chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

çok acil siteme saldırı var çözemedim

saldırı ile ben ilişki kuramadıgım sanmıyorum sladırı olcagınaı googlemi saldırıyor sana :)

Permission' Alıntı:
saldırı ile ben ilişki kuramadıgım sanmıyorum sladırı olcagınaı googlemi saldırıyor sana :)

eger saldırı yoksa köşe oldum demektir böyle bir saldırı mümkün degilmi sence herhangi bir programla yapmış olamazlarmı

ya öle bir proggram olsa ben suan siteme googleden binlerce hit basmıştım ama öle bişi ben hiç görmedim böle bir saldırı...

Permission' Alıntı:
ya öle bir proggram olsa ben suan siteme googleden binlerce hit basmıştım ama öle bişi ben hiç görmedim böle bir saldırı...

bir şey soracagım elinde veya bidigin bir log analyzer programı ayrı ayrı bir kaç programla bakmak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet