Counter–Strike:Global Offensive Dünya Şampiyonasına Hazır Olun !

FurkanOymak

Onaylı Üye
Katılım
23 Eki 2014
Mesajlar
915
Beğeniler
6
Konum
İstanbul
#1
Counter–Strike:Global Offensive Dünya Şampiyonasına Hazır Olun !Oyun sevenlerin en çok tercih ettiği oyunlardan bir tanesi olan Counter-Strike: Global Offensive için dünya şampiyonası hazırlıkları yapılıyor. Hazırlıklar kapsamında oldukça renkli ödül havuzuna sahip Dünya şampiyonası hakkındaki tüm detaylar sizlerle.
Rekabetçi olan oyun yapısından dolayı oyun sevenler tarafından en çok tercih gören oyunlardan olan Counter-Strike:Global Offensive için yapılacak olan 2016 Dünya Şampiyonası ile ilgili duyuru yapıldı.


Daha önce uluslararası bir arenada gerçekleştirilmiş olan küçük turnuvalarda en az 50.000 dolarlık bir ödül havuzu yer alan CS turnuvalarında, bu sefer 2016 Dünya Şampiyonası için tam 150.000 Dolarlık ödül havuzu ayrılmış durumda.

Açıklanan bu ödül havuzundaki paranın 50.000 dolarlık kısmı Sırbistan’da gerçekleştirilecek olan büyük finallere katılan takımların masraflarında kullanılacak. CS:GO Dünya Şampiyonası Asya,Avrupa,Amerika,Afrika ve Okyanusya bölgelerinden en az 8 takıma ev sahipliği yapacak. 2016 Dünya Şampiyonası 12-16 Ekim tarihlerinde Sırbistan Belgrad’da düzenlenecek.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst