dedicated

L

loadmp3

Vallahi kardeş AMD iilemcilerin çok ısındığını eğer satış yapıcaksan AMD ile fazla satış yapamayacağanı bildirmek isterim şuan devir p4

Uurz

Profesyonel Üye
Benimki Amd 6 aydır bi sorun ya$amadım. Amd 2800+
50+ site var aylık 4-5 bin band harcıyor

Angelo

Onursal Üye
AMD hakkinda yorum istenince ilk yazilan sey hep isindigi filan. Her islemci isiniyor, AMD'yi tavsiye edilen konfigurasyonda kullanirsan hicbirsey olmaz. Intel'den cok kaliteli isler yapiyorlar son zamanlarda, Opteron teknolojisinden sonra zaten Intel nal toplamaya basladi. Athlonlar oldukca iyi, 150 gundur kapanmayan makinalar var athlon 2400 bende.

MKB

Profesyonel Üye
Amd sunucuları değiştirdik biz. 3-5 band yiyen site olunca %100 çalışıyor işlemci ve siteler tıkanıp kalıyor.

L

loadmp3

Vallahi kardeş araştır sor am ben AMD tavsiye etmem ben şahsen AMD sunucudan hosting almam çok zor drumda kalmadıkça "İntel" adı var işe bile yaramasa :D

Angelo

Onursal Üye
3-5 band yiyen sitede %100 calismak gercekten cok iyi bir benchmark uygulamasi olmus. Hicbir islemci %100 calismaz, calisiyorsa anormal aktivite, bozuk kod/program var demektir. Daha somut kiyaslamalara bakarsaniz ciddi donanim sitelerinde Amd'nin modellerinin denk Intel'leri topraga gomdugunu zaten gorursunuz.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)