chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Dmoz Editöründen Tavsiyeler

ef_sane

Onaylı Üye
Dmoz kayıt silinmesi

Merhabalar, öncelikle foruma yeni üye olduğumu belirtmek isterim. 1 Yıllık Dmoz editörüyüm, bu konu altında başvurduğunuz dizinleri belirtirseniz neden kabul edilmediği konusunda sizlere bilgi verebilir ve gerekli düzenlemeler konusunda yardımcı olabilirim.
Not: Daha önce bir çok yerde duydum ve gördüm ki bazı moderatör adı altında şahıslar ücret talep ediyor :( ben herhangi bir ücret talebinde bulunmuyorum yanlış anlaşılmasın.. Tamamen bilgi amaçlı ve bilgi alışverişi üzerine bu konuyu açtım.
Dmoz kaydım silinmiş neden olabilir.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet