Domain Süresi Uzatma Ücreti

umuture

Profesyonel Üye
arkadaşlar kullandığım bi domain var 31 inde süresi bitiyor info uzantılı ve ne yazıkki türkticarette benden bir senelik uzatmak için 17 lira istiyor bu normal mi ?

eğer çok özel bir domain değilse ve başkasının alma ihtimali hemen hemen yoksa bırak domain düşsün sonra isimtescilden 1$ a alırsın...

umuture

Profesyonel Üye
en iyisi transfer ediyim de transfer kodunu aldıktan sonra diğer kullandığım firmada nasıl tekrar domain i alıcam ne gibi bi işlem yapmam lazım daha önce hiç yapmadım

zbahadir

Müptela Üye
en iyisi transfer ediyim de transfer kodunu aldıktan sonra diğer kullandığım firmada nasıl tekrar domain i alıcam ne gibi bi işlem yapmam lazım daha önce hiç yapmadım
Önce türkticaret panelinde transfer kodunu iste, bir kaç gün içerisinde gelir. Daha sonra transfer edeceğin güvendiğin bir yerden doamini transfer etmen gerekiyor.

Eglence-Siteleri

Profesyonel Üye
Yalniz domain bitimine 45 günden fazla süreniz olmasi gerekiyor transfer icin. En son bana öyle demislerdi.

O fiyata yenilemeyi namecheap da istiyor tuhaf geldi.

zbahadir

Müptela Üye
Yalniz domain bitimine 45 günden fazla süreniz olmasi gerekiyor transfer icin. En son bana öyle demislerdi.

O fiyata yenilemeyi namecheap da istiyor tuhaf geldi.
Bunun doğru olduğundan şüpheliyim zira ben bir keresinde güncellemeyi unuttuğum için 15 günden az bir zamanda transfer etmiştim bir kaç domaini birlikte.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)