Dünyanın İlk Düz Paketli Kamyonu Ikea Mobilyası Gibi 12 Saat İçinde Monte Edilebiliyor

esntpli

Şen Üye
İYİNET Üyesi
Katılım
8 Haz 2012
Mesajlar
54
Beğeniler
0
Yaş
23
Konum
Türkiye/İstanbul
#1
Haberi daha anlaşılır bir düzende okumak için kaynak kod: http://webtegez.blogspot.com.tr/2016/09/dunyann-ilk-duz-paketli-kamyonu-ikea.htmlOx markalı bu araç sadece ama sadece 60 parçadan oluşmakla birlikte Dünya'nın her yerine sevk edilebilmekte.

Araç, İkea mobilyaları gibi parça parça birleştirilebiliyor ve bu sadece 12 saat içinde meydana geliyor. Oldukça güzel bir başarı. Parçaları isterseniz bir kutunun içinde toplayın gelin Türkiye'ye evinizin içinde yapın :) O kadar başarılı bir proje yani.

Bu araç aynı zamanda Formula geliştiricisi olan Gordon Murray tarafından geliştirilmiştir. Bu görmüş olduğunuz araç ultra-hafif bir tasarıma sahip olması ile beraber bir çok zorlu arazidende kolaylıkla geçebilmekte. Yalnız bu yapılan araçlar şuanlık henüz satılık değil.

İşte aşağıda hep beraber bunun videosunu izleyelim:

--

Not: Blog'a ait videoyu ne yaptım ettiysem buraya direkt olarak ekleyemedim o yüzden kaynak olarak belirttiğim siteden izleyebilirsiniz. (Eğer bu tarz videoların nasıl direkt eklendiğini bilen varsa bana söylerse sevinirim)


Haberi daha anlaşılır bir düzende okumak için kaynak kod: http://webtegez.blogspot.com.tr/2016/09/dunyann-ilk-duz-paketli-kamyonu-ikea.html
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst