chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

elektronik sigara satan ?

ArtiEksi

Üyeliği durduruldu
arkadaşlar elektronik sigara satan veya satan yer biliyrmusunuz artık düşmüş fiyatları bir tane alayım diyorum.. :)

draga

Müptela
marlboro elektronik sigara yapacakmış sigarayı çektiğin anda 20voltaj çarpacakmış çok iyi bırakma yöntemi olduğu söyleniyor :D

benim bir arkadaşımda kullanıyordu

bunlarda kartuşların nikotin değerleri var zaman ilerledikçe düşük nikotinli kartuş kullanıyorsun artık sigara alışkanlığını iyice azaldıktan sonra bırakıyorsun

ArtiEksi

Üyeliği durduruldu
benim bir arkadaşımda kullanıyordu

bunlarda kartuşların nikotin değerleri var zaman ilerledikçe düşük nikotinli kartuş kullanıyorsun artık sigara alışkanlığını iyice azaldıktan sonra bırakıyorsun
neyse bulunca sanada haber veririm bırakmamız lazım bu sigarayı

Arkadaşlar Türkiyede elektronik sigara satışı bildiğiniz üzere sağlık bakanlığı tarafından yasaklandı yani bulsanız bile artık yasak olduğu için ileride kartuş bulma olasılığınız baya düşük.

TuRKuaZz

Profesyonel
Elektronik Sigara furyası balon gibi söndü ha. :)

İyinet'e slm, nikotine devam. ;)

Bu arada hangi sigarayı içiyorsunuz? :D

ArtiEksi

Üyeliği durduruldu
bırak şimdi hocam sigara markasını bizim bu zıkkımı bırakmamız lazım.. iradem o kadar kuvvetli değildir ama bırakmak lazım

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet