chat eczaonline.com

email adresleriniz spam mağduru olmasın

ploop

Onursal Üye
siteden online olarak email adresinizi resim olarak alabilirsiniz. böylece sitenizden otomatik mail adresi toplayan robotlar karşısında 1-0 öne geçebilirsiniz :p
http://email.liquism.com/
not: bazı kişiler linki açamıyormuş, sorun sitede değil bağlantıda haberiniz olsun.
not2: teknik destek de gerekiyor. hangi mail adresinizi resim haline getirmek istiyorsanız ona tıklayın. mesela ben gmail'i yapmak için gmail'e tıkladım. mail adresimi yazıp create'e bastım, daha sonra save'e basarak kaydettim. site mailleri için "custom email" e basmanız lazım.

DarK

Profesyonel
bunu yapabilmek için iyinette topliste kayırlı mailleir resim olarak veriyor diye mailimi fln değiştirip yapmaya çalışıyordum :)

neyse güzel oldu bu +rep..

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum