etil alkol rp satın al
chat ege.net

En İyi 10 Ücretsiz Sosyal Medya sitesi scripti

Katılım
2 Ocak 2019
Mesajlar
165
Beğeniler
44
#1
Sosyal Medya Ağı web siteleri hakkında konuşmak sadece aklımıza gelen isimler, Facebook, Twitter ve diğerleri gibi en iyisidir. Günümüz dünyasında, sosyal ağ sadece bir sohbet platformundan çok daha fazlası, şimdi bir bilgi ve farkındalık kaynağı. Herhangi bir sosyal ağ sitesi geliştirmeden önce derin bir PHP, MySQL ve Linux bilgisine sahip olmanız gerekir. Fakat dil kodlama bilgisine sahip olmak bile, hala bir sosyal medya platformu geliştirmek uzun, yavaş ve zaman alan bir iştir ve hiç kimse başarısını garanti etmemektedir.

Peki, sosyal ağ oluşturma scriptlerini ücretsiz olarak bulabilir miyim?
Kendi sosyal ağ sitenizi oluşturmak için bazı araçlara ihtiyacınız var ve açık kaynaklı sosyal ağ geliştirme platformları bunlardan bir tanesi. Esnek olan dahili araçlarla birlikte gelirler ve kolayca kendi başınıza özelleştirmenize ve kendi başınıza inşa etmenize yardımcı olurlar.

En iyi sosyal medya sitesi scriptleri 2019

Sosyal ağ siteleri oluşturmanıza izin veren birkaç iyi online platform var ancak online platformları kullanmak yerine, sosyal ağ web siteniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak için kendi kendine barındırılan sosyal ağ yazılımlarını deneyin.

Bir sosyal ağ oluşturmak için çok sayıda ücretli ve ücretsiz komut dosyası var, ancak yalnızca ücretsiz ve açık kaynak arıyorsanız, lütfen aşağıdaki listeye bakın.

Elgg Sosyal Medya Scripti
Elgg, indirmesi ücretsiz olan açık kaynaklı bir sosyal ağ yazılımıdır. Her türlü sosyal çevrenin yaratılmasını sağlayan bir çerçeve üzerine kuruludur; okul, kolej veya bir topluluk oluşturmak için bir topluluk oluşturmak için Elgg'yi kullanabilirsiniz. 2008 ödüllü bir açık kaynaklı sosyal ağ motorudur. Elgg, Apache, PHP, MySQL ve Linux ortamlarını kullanır ve ortaya çıkan sorunları 1000'den fazla açık kaynaklı eklenti deposuyla çözmek için iyi bir topluluğa sahiptir.
Elgg-is-an-open-source-social-network-software.jpg


Elgg özellikleri
 • Geliştiricilerin kolayca başlaması ve öğrenmesi için iyi belgelenmiş çekirdek API
 • Elgg kurulumunu kolay ve basit hale getirmek için besteci, ayrıca Elgg çekirdek ve eklentilerini de koruyun
 • Eklentiler, özel temalar yardımıyla uygulamanın genişletilmesine ve değiştirilmesine izin veren esnek bir kanca sistemi
 • İyi performans için önbelleklenebilir sistem, kullanıcı kimlik doğrulaması, CSRF karşıtı doğrulama, katı XSS filtreleri, HMAC imzaları gibi yerleşik güvenlik sistemi
 • Müşteri tarafı API
 • İçerik erişim politikaları
 • Dosya depolama
 • Bildirim servisi
 • RPC web hizmetleri
Dolphin sosyal ağ yazılımı
Dolphin Pro, özel sosyal ağlar ve web toplulukları oluşturmak için açık kaynaklı bir yazılımdır . PHP ile yazılmış ve veritabanı için MYSQL kullanıyor. Bu sosyal ağ web sitesi yazılım platformu tamamen modülerdir ve Reklamlar, Ödemeler, Fotoğraflar, Anketler, Profil Özelleştirici, Profiler, Sohbet, Profiler, Masaüstü, Facebook Connect, Forumlar, Videolar, Üyelikler, Messenger, Sayfa Erişim Kontrolü, Dünya gibi çoklu modüller sunar Harita, Etkinlikler, Özel RSS, Sohbet, SMTP Mailer, Sesler ve daha fazlası… Ayrıca sosyal profiller, zaman çizelgeleri, beğeniler, paylaşımlar, oylama, arkadaşlar, Sohbet + (WebRTC çok kullanıcılı sesli / görüntülü sohbet) ve yorumlar da bulunur.

Dolphin social networking software.jpg


Dolphin, Ücretsiz, Aylık (29 $ / ay) ve Kalıcı (599 $ / bir kerelik) olmak üzere üç sürümde kullanılabilir. Sosyal medyanızın ücretsiz versiyonunda Dolphin rozeti tarafından desteklenmektedir.

Opensource-Socialnetwork
OSSN, Facebook benzeri bir arayüze sahip olan ve mesajlaşma, arkadaşlık istekleri paneli ve birkaç başka öğeye sahip başka bir açık kaynaklı sosyal ağ yazılımıdır. Gruplara, fotoğraflara, dosyalara, mesajlara ve daha pek çok şeye olanak sağlayan tam özellikli bir sosyal medya ağı platformu oluşturmanıza olanak sağlar.
opensource social network facebook.jpg


OSSN, çok dilli bir sosyal ağ yazılımıdır, ancak istediğiniz kadar dil ekleyebilirsiniz. Temel ve premium olmak üzere iki versiyonda mevcuttur, ayrıca kullanıcı bir yükleyici (Linux) veya sanal görüntü olarak indirebilir.

Açık kaynaklı sosyal ağ, üçüncü taraf entegrasyonları, Araçlar Temaları, Oyunlar, Sesli Görüntülü Arama, Kimlik Doğrulama (Google reCAPTCHA) ve daha fazlasını içerir.

HumHub
HumHub, tıpkı Facebook gibi kullanıcı dostu bir arayüze sahip ücretsiz ve açık kaynaklı bir sosyal ağ yazılım seti ve çerçevesidir. Hafif ve iletişimi ve işbirliğini kolaylaştırmak için birçok araç içermektedir. Humhub, kendi özelleştirilmiş sosyal ağınızı, sosyal intranetinizi veya büyük sosyal işletme uygulamalarınızı oluşturmak ve oluşturmak için kişiselleştirme olanağı sunar.
Humhub open source social netwrok software platfrom.JPG


HubHum esnek bir sistemdir ve mevcut yazılımları veya hatta sizin tarafınızdan yazılmış diğerlerini bağlamak için üçüncü taraf araçları kullanarak genişletilebilen modüler bir tasarım sunar. Humhub, sosyal ağınız üzerinde tam kontrol sağlayan, sunucunuz, verileriniz ve kurallarınız anlamına gelen kendi kendine barındırılan bir çözüm sunar. Topluluk ve kurumsal baskı seçenekleri mevcuttur.

HumHub Sosyal Ağ Yazılımının Özellikleri
 • Bildirimler
 • Etkinlik Akışı
 • Sosyal araçlar
 • Dosyalar
 • rehber
 • Gruplar
 • Kullanıcı profilleri
 • Kayıtlı olmayan kullanıcılarla içerik paylaşın
 • Dosya ve halk ara
 • Mobil Hazır

Oxwall social media
Oxwall ücretsiz bir sosyal ağ yazılımı cum içerik yönetim sistemidir. PHP'yi temel alır ve MYSQL'i sosyal ağ ortam gelişimini dağıtmak için bir veritabanı olarak kullanır. Üç sürümde Ücretsiz, Starter çözümü (249 $) ve Advanced çözümü (2999 $) mevcuttur. Ücretsiz sürümde, Oxwall yazılımı, geliştiricilerin forumuna erişim, üçüncü taraf eklentilerine erişim ve belgelere erişim elde edeceksiniz. Thier CMS, tüm web siteleriyle uyumludur ve ölçeklenebilir.

Oxwall is a free social network software platform.JPG


Oxwall sosyal ağ CMS (içerik yönetim sistemi) Özellikler:
 • Facebook Kolayca Giriş Yapın
 • Facebook tarzı arkadaş sistemi
 • sohbet ve daha fazlası
 • Google Analytics
 • Facebook benzeri haberler
 • Video Youtube, Vimeo, Dailymotion, vb.
 • Sosyal medya paylaşımı
 • Etkinlik bildirimleri
 • Kullanıcı blogları
 • Arkadaş davet etmek için ithalatçı ile iletişime geçin
 • Gruplar
 • fotoğraf paylaşmak
 • Çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlikler oluşturun
 • Kullanıcıların doğum günlerini görüntüleme Facebook gibi
 • Gizlilik kontrolü
 • Resim slayt gösterisi
 • Cloudflare entegrasyonu
BuddyPress
BuddyPress, tanınmış içerik yönetim sistemi WordPress'in bir ürünüdür. WordPress ile sosyal medya ağı web siteleri oluşturmanıza yardımcı olur. Basit ve çevrimiçi olarak kullanılabilecek tonlarca tema var, bunlar sosyal ağ sitenizin görünüşünü ve hissini kolayca kişiselleştirmenize yardımcı oluyor. BuddyPress PHP'ye dayanmaktadır ve kodlama bilgisine sahipseniz kolayca özelleştirilebilir. BuddyPress tamamen ücretsiz ve açık kaynaklı bir sosyal ağ geliştirme platformudur.
Buddypress social media netwrok CMS platfrom.JPG


BuddyPress sosyal içerik yönetim sistemi; Özel profil alanları, kişisel profil, e-posta bildirimleri (Akıllı okuma / okunmamış) özelliklerine sahiptir, kullanıcılarınızın mikro topluluklar oluşturmalarına izin verir, eklentiler ve uzantılar desteği, özel mesajlaşma, arkadaşlık bağlantıları, tartışmalar için bir platform ve çok daha fazlası .

Diğer Mevcut Açık Kaynak ve Ücretsiz Sosyal Ağ Yazılımları projeleri
Yukarıdaki en iyi ve en iyi sosyal ağ platformlarının yanı sıra, bir sosyal ağ ve işbirliği oluşturmak için çevrimiçi olarak sunulan birkaç başka ücretsiz yazılım.

pH7 Sosyal Arkadaşlık Yazılımı
pH7CMS, sosyal buluşma web sitelerini inşa etmeyi düşünenler için. Tamamen açık kaynak kurumsal sınıf sosyal buluşma web uygulaması oluşturucu. PH7CMS, geliştiricilerin Tinder veya Badoo gibi sosyal tanışma sitelerine başlamasını sağlar. Açık kaynak olduğundan, PHP kodlama bilgisine sahip bir kişi özel sosyal ağ gereksinimlerini tam olarak dolduracak şekilde kolayca özelleştirebilir.

Jcow
Jcow, PHP ile yazılmış bir sosyal ağ komut dosyasıdır, kendi niş sosyal ağınızı ve online topluluğunuzu oluşturmanıza yardımcı olur. Facebook benzeri bir arayüze sahip.

Jamroom
Jamroom Açık Kaynak kişisel sunucularda barındırabilir. Ayrıca ücretli Premium özelliklere sahip Premium ve Professional sürümlerinde de mevcuttur.

eXo
Müşteri topluluğuna adanmış ücretsiz eXo tabanlı online işbirliği platformu.

Peepso
WordPress CMS tabanlı web sitelerinin sosyal ağ özelliklerini etkinleştirmek için bir eklentidir. Arkadaşlar, Hedefli Reklamlar, Fotoğraflar, Genişletilmiş Profiller, Gruplar, BlogPosts, Sohbet ve Tepkiler özelliklerine sahiptir.

AstroSPACES
Sıfırdan, web tabanlı ve yazılı PHP Programlama Dili kodlu ücretsiz ve açık kaynaklı sosyal ağ yazılımı.

Insoshi sosyal yazılımı
Insoshi, Ruby on Rails'de geliştirilen bir sosyal ağ platformudur. Ücretsiz bir yazılımdır ve özel sosyal ağlar oluşturmak için kullanabilir. Her ikisi de Insoshi'nin derlenmiş ve kaynak kodu Github'da mevcuttur.

Friendi
Friendica dağıtılmış bir sosyal ağ oluşturmaktır. Özgür bir yazılımdır ve dünyadaki birçok kişi tarafından geliştirilmiştir. Post “Durum Güncellemeleri”, Fotoğraflar, albümler, etiketleme, mahremiyet, Etkinlik Takvimi, askeri şifreleme ile mahremiyet, ilişki Kontrolü, Ağ Filtresine göz atma, Temalar ve Eklentiler ve daha fazlasını içerir.

AROUNDMe
AROUNDMe çoklu ortak çalışma grubu, web alanı, topluluk veya sosyal ağ web siteleri oluşturmanıza olanak sağlar. Blog, forum, wiki, ziyaretçi defteri gibi araçlara sahiptir ve XHTML, PHP, Java ve CSS ile tamamen özelleştirilebilir. AroundMe'deki Gruplar özel veya genel olabilir.

Anahita
Anahita, açık bilim ve bilgi paylaşımı uygulamaları geliştirmek için bir başka Açık Kaynak Sosyal Ağ platformu ve çerçevesidir.

Topluluk motoru
CommunityEngine, Ruby on Rails uygulamaları için ücretsiz, açık kaynaklı bir sosyal ağ eklentisidir. Kullanıcı profilleri, Bloglar, Özel mesajlaşma, Etkinlikler ve Forumlar temel özelliklerinden bazılarıdır.

Mahara
Mahara, elektronik portföyünüzü oluşturmak için açık kaynaklı bir sosyal ağ web uygulamasıdır. Dergi oluşturabilir, dosya yükleyebilir, üçüncü tarafları gömebilir ve gruplardaki diğer kullanıcılarla işbirliği yapabilirsiniz.
 

hitokiri

Onaylı Üye
Katılım
27 Kas 2010
Mesajlar
157
Beğeniler
0
Yaş
30
#2
Bunların hangisinde epostayla
Sosyal Medya Ağı web siteleri hakkında konuşmak sadece aklımıza gelen isimler, Facebook, Twitter ve diğerleri gibi en iyisidir. Günümüz dünyasında, sosyal ağ sadece bir sohbet platformundan çok daha fazlası, şimdi bir bilgi ve farkındalık kaynağı. Herhangi bir sosyal ağ sitesi geliştirmeden önce derin bir PHP, MySQL ve Linux bilgisine sahip olmanız gerekir. Fakat dil kodlama bilgisine sahip olmak bile, hala bir sosyal medya platformu geliştirmek uzun, yavaş ve zaman alan bir iştir ve hiç kimse başarısını garanti etmemektedir.

Peki, sosyal ağ oluşturma scriptlerini ücretsiz olarak bulabilir miyim?
Kendi sosyal ağ sitenizi oluşturmak için bazı araçlara ihtiyacınız var ve açık kaynaklı sosyal ağ geliştirme platformları bunlardan bir tanesi. Esnek olan dahili araçlarla birlikte gelirler ve kolayca kendi başınıza özelleştirmenize ve kendi başınıza inşa etmenize yardımcı olurlar.

En iyi sosyal medya sitesi scriptleri 2019

Sosyal ağ siteleri oluşturmanıza izin veren birkaç iyi online platform var ancak online platformları kullanmak yerine, sosyal ağ web siteniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak için kendi kendine barındırılan sosyal ağ yazılımlarını deneyin.

Bir sosyal ağ oluşturmak için çok sayıda ücretli ve ücretsiz komut dosyası var, ancak yalnızca ücretsiz ve açık kaynak arıyorsanız, lütfen aşağıdaki listeye bakın.

Elgg Sosyal Medya Scripti
Elgg, indirmesi ücretsiz olan açık kaynaklı bir sosyal ağ yazılımıdır. Her türlü sosyal çevrenin yaratılmasını sağlayan bir çerçeve üzerine kuruludur; okul, kolej veya bir topluluk oluşturmak için bir topluluk oluşturmak için Elgg'yi kullanabilirsiniz. 2008 ödüllü bir açık kaynaklı sosyal ağ motorudur. Elgg, Apache, PHP, MySQL ve Linux ortamlarını kullanır ve ortaya çıkan sorunları 1000'den fazla açık kaynaklı eklenti deposuyla çözmek için iyi bir topluluğa sahiptir.
Ekli dosyayı görüntüle 1345

Elgg özellikleri
 • Geliştiricilerin kolayca başlaması ve öğrenmesi için iyi belgelenmiş çekirdek API
 • Elgg kurulumunu kolay ve basit hale getirmek için besteci, ayrıca Elgg çekirdek ve eklentilerini de koruyun
 • Eklentiler, özel temalar yardımıyla uygulamanın genişletilmesine ve değiştirilmesine izin veren esnek bir kanca sistemi
 • İyi performans için önbelleklenebilir sistem, kullanıcı kimlik doğrulaması, CSRF karşıtı doğrulama, katı XSS filtreleri, HMAC imzaları gibi yerleşik güvenlik sistemi
 • Müşteri tarafı API
 • İçerik erişim politikaları
 • Dosya depolama
 • Bildirim servisi
 • RPC web hizmetleri
Dolphin sosyal ağ yazılımı
Dolphin Pro, özel sosyal ağlar ve web toplulukları oluşturmak için açık kaynaklı bir yazılımdır . PHP ile yazılmış ve veritabanı için MYSQL kullanıyor. Bu sosyal ağ web sitesi yazılım platformu tamamen modülerdir ve Reklamlar, Ödemeler, Fotoğraflar, Anketler, Profil Özelleştirici, Profiler, Sohbet, Profiler, Masaüstü, Facebook Connect, Forumlar, Videolar, Üyelikler, Messenger, Sayfa Erişim Kontrolü, Dünya gibi çoklu modüller sunar Harita, Etkinlikler, Özel RSS, Sohbet, SMTP Mailer, Sesler ve daha fazlası… Ayrıca sosyal profiller, zaman çizelgeleri, beğeniler, paylaşımlar, oylama, arkadaşlar, Sohbet + (WebRTC çok kullanıcılı sesli / görüntülü sohbet) ve yorumlar da bulunur.

Ekli dosyayı görüntüle 1346

Dolphin, Ücretsiz, Aylık (29 $ / ay) ve Kalıcı (599 $ / bir kerelik) olmak üzere üç sürümde kullanılabilir. Sosyal medyanızın ücretsiz versiyonunda Dolphin rozeti tarafından desteklenmektedir.

Opensource-Socialnetwork
OSSN, Facebook benzeri bir arayüze sahip olan ve mesajlaşma, arkadaşlık istekleri paneli ve birkaç başka öğeye sahip başka bir açık kaynaklı sosyal ağ yazılımıdır. Gruplara, fotoğraflara, dosyalara, mesajlara ve daha pek çok şeye olanak sağlayan tam özellikli bir sosyal medya ağı platformu oluşturmanıza olanak sağlar.
Ekli dosyayı görüntüle 1347

OSSN, çok dilli bir sosyal ağ yazılımıdır, ancak istediğiniz kadar dil ekleyebilirsiniz. Temel ve premium olmak üzere iki versiyonda mevcuttur, ayrıca kullanıcı bir yükleyici (Linux) veya sanal görüntü olarak indirebilir.

Açık kaynaklı sosyal ağ, üçüncü taraf entegrasyonları, Araçlar Temaları, Oyunlar, Sesli Görüntülü Arama, Kimlik Doğrulama (Google reCAPTCHA) ve daha fazlasını içerir.

HumHub
HumHub, tıpkı Facebook gibi kullanıcı dostu bir arayüze sahip ücretsiz ve açık kaynaklı bir sosyal ağ yazılım seti ve çerçevesidir. Hafif ve iletişimi ve işbirliğini kolaylaştırmak için birçok araç içermektedir. Humhub, kendi özelleştirilmiş sosyal ağınızı, sosyal intranetinizi veya büyük sosyal işletme uygulamalarınızı oluşturmak ve oluşturmak için kişiselleştirme olanağı sunar.
Ekli dosyayı görüntüle 1348

HubHum esnek bir sistemdir ve mevcut yazılımları veya hatta sizin tarafınızdan yazılmış diğerlerini bağlamak için üçüncü taraf araçları kullanarak genişletilebilen modüler bir tasarım sunar. Humhub, sosyal ağınız üzerinde tam kontrol sağlayan, sunucunuz, verileriniz ve kurallarınız anlamına gelen kendi kendine barındırılan bir çözüm sunar. Topluluk ve kurumsal baskı seçenekleri mevcuttur.

HumHub Sosyal Ağ Yazılımının Özellikleri
 • Bildirimler
 • Etkinlik Akışı
 • Sosyal araçlar
 • Dosyalar
 • rehber
 • Gruplar
 • Kullanıcı profilleri
 • Kayıtlı olmayan kullanıcılarla içerik paylaşın
 • Dosya ve halk ara
 • Mobil Hazır

Oxwall social media
Oxwall ücretsiz bir sosyal ağ yazılımı cum içerik yönetim sistemidir. PHP'yi temel alır ve MYSQL'i sosyal ağ ortam gelişimini dağıtmak için bir veritabanı olarak kullanır. Üç sürümde Ücretsiz, Starter çözümü (249 $) ve Advanced çözümü (2999 $) mevcuttur. Ücretsiz sürümde, Oxwall yazılımı, geliştiricilerin forumuna erişim, üçüncü taraf eklentilerine erişim ve belgelere erişim elde edeceksiniz. Thier CMS, tüm web siteleriyle uyumludur ve ölçeklenebilir.

Ekli dosyayı görüntüle 1349

Oxwall sosyal ağ CMS (içerik yönetim sistemi) Özellikler:
 • Facebook Kolayca Giriş Yapın
 • Facebook tarzı arkadaş sistemi
 • sohbet ve daha fazlası
 • Google Analytics
 • Facebook benzeri haberler
 • Video Youtube, Vimeo, Dailymotion, vb.
 • Sosyal medya paylaşımı
 • Etkinlik bildirimleri
 • Kullanıcı blogları
 • Arkadaş davet etmek için ithalatçı ile iletişime geçin
 • Gruplar
 • fotoğraf paylaşmak
 • Çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlikler oluşturun
 • Kullanıcıların doğum günlerini görüntüleme Facebook gibi
 • Gizlilik kontrolü
 • Resim slayt gösterisi
 • Cloudflare entegrasyonu
BuddyPress
BuddyPress, tanınmış içerik yönetim sistemi WordPress'in bir ürünüdür. WordPress ile sosyal medya ağı web siteleri oluşturmanıza yardımcı olur. Basit ve çevrimiçi olarak kullanılabilecek tonlarca tema var, bunlar sosyal ağ sitenizin görünüşünü ve hissini kolayca kişiselleştirmenize yardımcı oluyor. BuddyPress PHP'ye dayanmaktadır ve kodlama bilgisine sahipseniz kolayca özelleştirilebilir. BuddyPress tamamen ücretsiz ve açık kaynaklı bir sosyal ağ geliştirme platformudur.
Ekli dosyayı görüntüle 1350

BuddyPress sosyal içerik yönetim sistemi; Özel profil alanları, kişisel profil, e-posta bildirimleri (Akıllı okuma / okunmamış) özelliklerine sahiptir, kullanıcılarınızın mikro topluluklar oluşturmalarına izin verir, eklentiler ve uzantılar desteği, özel mesajlaşma, arkadaşlık bağlantıları, tartışmalar için bir platform ve çok daha fazlası .

Diğer Mevcut Açık Kaynak ve Ücretsiz Sosyal Ağ Yazılımları projeleri
Yukarıdaki en iyi ve en iyi sosyal ağ platformlarının yanı sıra, bir sosyal ağ ve işbirliği oluşturmak için çevrimiçi olarak sunulan birkaç başka ücretsiz yazılım.

pH7 Sosyal Arkadaşlık Yazılımı
pH7CMS, sosyal buluşma web sitelerini inşa etmeyi düşünenler için. Tamamen açık kaynak kurumsal sınıf sosyal buluşma web uygulaması oluşturucu. PH7CMS, geliştiricilerin Tinder veya Badoo gibi sosyal tanışma sitelerine başlamasını sağlar. Açık kaynak olduğundan, PHP kodlama bilgisine sahip bir kişi özel sosyal ağ gereksinimlerini tam olarak dolduracak şekilde kolayca özelleştirebilir.

Jcow
Jcow, PHP ile yazılmış bir sosyal ağ komut dosyasıdır, kendi niş sosyal ağınızı ve online topluluğunuzu oluşturmanıza yardımcı olur. Facebook benzeri bir arayüze sahip.

Jamroom
Jamroom Açık Kaynak kişisel sunucularda barındırabilir. Ayrıca ücretli Premium özelliklere sahip Premium ve Professional sürümlerinde de mevcuttur.

eXo
Müşteri topluluğuna adanmış ücretsiz eXo tabanlı online işbirliği platformu.

Peepso
WordPress CMS tabanlı web sitelerinin sosyal ağ özelliklerini etkinleştirmek için bir eklentidir. Arkadaşlar, Hedefli Reklamlar, Fotoğraflar, Genişletilmiş Profiller, Gruplar, BlogPosts, Sohbet ve Tepkiler özelliklerine sahiptir.

AstroSPACES
Sıfırdan, web tabanlı ve yazılı PHP Programlama Dili kodlu ücretsiz ve açık kaynaklı sosyal ağ yazılımı.

Insoshi sosyal yazılımı
Insoshi, Ruby on Rails'de geliştirilen bir sosyal ağ platformudur. Ücretsiz bir yazılımdır ve özel sosyal ağlar oluşturmak için kullanabilir. Her ikisi de Insoshi'nin derlenmiş ve kaynak kodu Github'da mevcuttur.

Friendi
Friendica dağıtılmış bir sosyal ağ oluşturmaktır. Özgür bir yazılımdır ve dünyadaki birçok kişi tarafından geliştirilmiştir. Post “Durum Güncellemeleri”, Fotoğraflar, albümler, etiketleme, mahremiyet, Etkinlik Takvimi, askeri şifreleme ile mahremiyet, ilişki Kontrolü, Ağ Filtresine göz atma, Temalar ve Eklentiler ve daha fazlasını içerir.

AROUNDMe
AROUNDMe çoklu ortak çalışma grubu, web alanı, topluluk veya sosyal ağ web siteleri oluşturmanıza olanak sağlar. Blog, forum, wiki, ziyaretçi defteri gibi araçlara sahiptir ve XHTML, PHP, Java ve CSS ile tamamen özelleştirilebilir. AroundMe'deki Gruplar özel veya genel olabilir.

Anahita
Anahita, açık bilim ve bilgi paylaşımı uygulamaları geliştirmek için bir başka Açık Kaynak Sosyal Ağ platformu ve çerçevesidir.

Topluluk motoru
CommunityEngine, Ruby on Rails uygulamaları için ücretsiz, açık kaynaklı bir sosyal ağ eklentisidir. Kullanıcı profilleri, Bloglar, Özel mesajlaşma, Etkinlikler ve Forumlar temel özelliklerinden bazılarıdır.

Mahara
Mahara, elektronik portföyünüzü oluşturmak için açık kaynaklı bir sosyal ağ web uygulamasıdır. Dergi oluşturabilir, dosya yükleyebilir, üçüncü tarafları gömebilir ve gruplardaki diğer kullanıcılarla işbirliği yapabilirsiniz.
Bunların hangisinde epostayla davet özelliği var
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum canlı bahis sohbet - - chat
Üst