En POPÜLER BLOGGER TEMALARI

Katılım
11 Haz 2011
Mesajlar
79
Beğeniler
0
#1
Media Online Blogger Teması


Önizleme l İndir

MoneyZine Blogger Teması


Önizleme l İndir

Game Mag Blogger Teması
Game mag blogger teması, oyunlar üzerine kurulu bloglar için birebir.Tema 2 sütunlu olup,açılır menü gibi ince detaylara da yer verilmiş.


Önizleme l İndir

Design Office Blogger Teması
Design office blogger teması ile blogunuz içerisinde bir ev havası yaratabilirsiniz.Değişik vesamimi bir tema arıyorsanız daha fazla düşünmenize gerek yok kafanızdaki tema bu olduğundan eminim.Ya da emlak ve ev dekarasyonu üzerine bir siteniz varsa başka yerde böylesini bulamazsınız...


Önizleme l İndir

Color Music Blogger Teması
Color music blogger temasının müzik ve dallarında bir siteniz varsa kullanabilirsiniz.Tema 2 sütunlu olup hazır widgetler sosyal medya iconları ve arama kutusu gibi detaylara yer veriyor.


Önizleme l İndir

Android Mania Blogger Teması
Android mania blogger teması ile harika mavi arkaplan tasarımıyla teknoloji blogları oluşturabilirsiniz.Özellikle andorid cihazlar hakkında güncel bilgi akışı sağlayan bloglar için harika bir tasarım.Tema 2 sütunlu olup sağ kenar çubuğuyla birlikte hazır widgetlere yer verilmiş.


Önizleme l İndir

iTechBlog Blogger Teması
iTechBlog blogger teması, sade arka planı ve minimal üst alanı ile teknoloji blogları için tavsiye edilebilecek bir şablondur.Tema 2 sütunlu olup hazır widgetlere yer verilmiş ve sosyal medya iconları yerleştirilmiş.


Önizleme l İndir


Libera Blogger Teması
Libera blogger teması 3 sütunlu olıp 2 kenar çubuğu içeriyor, tema magazin blogları için birebir ancak diğer kategorideki blogcularda kullanabilirler.


Önizleme l İndir

Grade Blogger Teması
Grade blogger temasının en dikkat çekici özellikler 2 kenar çubuğunun olması ve pratik gezinti sağlayan üst menüsü.


Önizleme l İndir

Contrive Blogger Teması
Contrive blogger teması dergi yayıncılığı veya tasarım üzerine bloglayan blogcular için ugun bir şablon.

Önizleme l İndir

İnstınct Blogger Teması
İnstınct blogger teması kullanma düzeninize göre 1,2 ve 4 sütunlu olup dikkat çekici manşet alanı, 4 sütunlu alt bilgi alanı , ve üst alandaki açılır menüsüyle oldukça başarılı bir blogger şablonu.

http://2.bp.blogspot.com/-LoJAT6JxN60/T5vGgwP9noI/AAAAAAAACuc/_LVL7RroJPE/s320/Instinct-blogger-template.png
Önizleme l İndir

Google Plus Blogger Teması
Google plus blogger teması, orjinal plus tasarımıyla birebir aynı olup navigasyon menüler ve renk uyumu ile kendini pazarlamasını çok iyi bilen seo ile uyumlu bir blogger şablonudur.


Önizleme l İndir
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst