chat eczaonline.com

Eşsiz Bayii(Reseller) Kampanyaları - İnanılmaz Fiyatlar

Batu

Profesyonel
Kampanya 5 GB
5.000 MB Web Alanı
Limitsiz Trafik
Limitsiz Domain Barındırma
Özel Name Server Tanımlamaları
cPanel + Fantastico + Rvskin
Limitsiz MySQL
Limitsiz Subdomain
Limitsiz Email Adresi
Aylık 19 YTL.

Kampanya 10 GB
10.000 MB Web Alanı
Limitsiz Trafik
Limitsiz MySQL
Limitsiz Subdomain
Limitsiz Email Adresi
Aylık 34 YTL.

Kampanya 20 GB
20.000 MB Web Alanı
Limitsiz Trafik
Limitsiz MySQL
Limitsiz Subdomain
Limitsiz Email Adresi
Aylık 49 YTL.

Detaylı bilgi ve sipariş için http://www.dakikhost.com/kampanyalar.php

emucu

Profesyonel
limitsiz trafik nasıl oluyor anlayamıyorum bu konuyu bunun hakkında beni bilgilendirirmisiniz ?

zahir

Profesyonel
emucu' Alıntı:
limitsiz trafik nasıl oluyor anlayamıyorum bu konuyu bunun hakkında beni bilgilendirirmisiniz ?
çok kolay,
örnek : 100 Mbps port çıkışı olan FDC sunucularından birini alırsanız paylaşımlı olarak 100 mbps portu kullanırsınız,
( http://www.fdcservers.net/dedicated.html ) 100 Mbps port ile maksimum 33 tb (sanırım bu idi) trafik yapılabilir gece gündür eş trafik yapıldığı düşünülürse (genelde gündüz yoğunluk gece durgunluk olduğu gözardı edilirse bu sayıya ulaşılabilir) ,
sizin siteniz 50 tb yapıyor ise bu sunucuda bunu yapmanız imkansızdır limitler dahilinde sınırsızdır trafiğiniz :) zaten bu 100 Mbps port u çok fazla kişi ile paylaşacağınız için sunucunun yavaşlaması ve belirli trafik limitlerini aşamamanızda cabası,amacınız mp3 sitesi vs yapmak ise idealdir fdc,sonuçta çoğu dc Mp3 barındırmaya müsade etmemektedir.

FDC 129 Dolar/aydır min 100Mbps port çıkışı olan ve unmetered (sayılmayan) trafik sunan sunucu nun maliyeti...

Batu

Profesyonel
Tüm sunucularda, minimum 3.0 CPU ve 2 GB Ram kullanmaktayız.

T

trgup

elemanın birine kaptırdık parayı
bari senden alalım
mail attım cevap bekliyorum

bu arada telefona cevap verilmedi :S

Batu

Profesyonel
Sanıyorum düşmüyor, bir kaç müşterimizde daha aynı sıkıntıyı yaşadık.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum