FB- CSKA maçına VIP bilet

ibrahimkoknar

Müptela Üye
İYİNET Üyesi
Katılım
22 Şub 2003
Mesajlar
3,203
Beğeniler
17
#1
"Fenerbahçe Aşkını" gösteren bir resmini çek. (Yarışmanın kuralları ve eşitlik ruhu göz önüne alınarak, resimler sadece tüm haklarının yarışmacıya ait olması şartıyla geçerli sayılacaktır. İstenildiği zaman yüklediği resimlerin haklarının kendine ait olduğunu ispat edemeyen üyelerin resimleri yarışma kapsamında değerlendirilmeyecektir.)
- 6 - 11 Aralık 2007 tarihleri arasında www.youppo.com ‘a gir, üye değilsen hemen üye ol (Youppo’ya üye olurken e-posta adresinle beraber cep telefonunu da belirtilen alana kaydetmen zorunludur, aksi takdirde yarışmaya dahil olmazsın)
- E-posta adresin ve belirlediğin şifrenle www.youppo.com'a giriş yaparak sağ üst köşedeki resim/buddy ikonuna tıkladığında göreceğin 'Kişiselim' menünden 'Kişisel Sayfam'ı tıkla,
- Resimler' adımından 'Resim yükle'yi seç ve bilgisayarından istediğin resmi belirle,
- Resmine ''Şampiyonlar Ligi 2007'' etiketini ver ve 'Yükle'ye tıkla, istersen resmini 11 Aralık 2007 saat 12:00'a kadar oyla!
- Arkadaşlarını da www.youppo.com'a davet et, onlar da sana oy versinler,
- Her üye, yalnızca bir defa oy kullanabilir,
- Kazanan yarışmacılar, 11 Aralık 2007 saat 12:00’dan itibaren belirlenecek ve aynı gün saat 14:00'da www.youppo.com sitesinde duyurulacaktır,
- Kazanan yarışmacılar, ödül olarak verilecek biletlerini 12 Aralık, 2007 Çarşamba günü Ali Nihat Tarlan Cd. Kartal Sk. Parlar Bolat İş Merkezi No:19 Bostancı İstanbul adresinde yer alan Dora Vodafone Shop’tan kimlik ibrazi karşılığında elden teslim alabileceklerdir. Ödül başka hiçbir surette kazananların adreslerine gönderilmeyecektir. (Dora Vodafone Shop Bağdat Caddesi üzerinde Şaşkınbakkal mevkiindedir)
- Yarışmaya, tüm GSM operatörlerinin ön ödemeli ve faturalı hat kullanıcıları katılabilir,
- 18 yaş altı kişiler yarışmaya katılamazlar,
- Vodafone şirket çalışanları ile Vodafone Shop çalışanları bu kampanyadan yararlanamazlar,
- Vodafone, talep edeceği zaman diliminde, yarışmacıların kazandıkları oyların gerçek üyeler tarafından verildiklerini, gerektiğinde her türlü bilgi ve belge talep ederek kontrol etme hakkına sahiptir. Yarışmacılar, kazandıkları oyların sahibi kişilerin “gerçek kişi” olduğunu ispatlayacak her türlü bilgi ve belgeyi temin etmeyi kabul, beyan ve taahüt ederler. Bu kontrol neticesinde yarışmacıların oy olarak kazandıkları oy sahiplerinin “gerçek kişi” olmadığı yönünde bir şüphe doğarsa ve yarışmacılar kazandırdıkları oyların sahiplerinin gerçek olduklarını bilgi ve belgelerle ispatlayamazlarsa, yarışmacılar yarışma kapsamında değerlendirilmeyecektir.
- Youppo üyeleri yarışmaya 6 - 11 Aralık 2007 tarihleri arasında yalnızca www.youppo.com adresinden katılabilir.
- Yarışmayı İstanbul içinden veya dışından kazanan yarışmacıların Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'na gidiş - dönüş ulaşımları ile konaklamaları kendi sorumlulukları altındadır.


http://www.youppo.com/competitions/uclCompetition/index.html
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 1)

Üst