etil alkol rp satın al
chat eczaonline.com >

Fiziksel Engelli Çocuklar Adına

RuLeT

Onaylı Üye
Katılım
29 Ağu 2011
Mesajlar
15
Beğeniler
0
Konum
Adana
#1
Site Adresi: Ersn.org
Giriş: Öncelikle hep beraber Birol Balaban kimdir ve ne gibi faaliyetlerde bulunmaktadır diyerek ayrıntılı bilgileri sunalım.
Tanıtım: Fiziksel engelli çocuklar, sağlık ve eğitim vakfı oluşumunda başkanlık yapmaktadır. Amaçları arasında en önemli olarak başta fiziksel engelli çocuklar adına daha iyi bir yaşam sağlamasına ve onlara yardımcı olmasına yer vermekterdir. Projeleri ve düşünceleri adına ise ENSEV ile beraber tamamen gönüllü olarak yola çıkmış bulunmaktadır diyerek ne gibi faaliyetlere yer vermiş diyerek tanıtıma bir özet ile devam edelim.

Oluşumundaki faaliyetleri arasında özürlü kişiler adına bir umut, maddi ve manevi destek, burs, eğitim vermektedir. Aynı zamanda ise engelliler adına geziler düzenler ve kamplar kurar, çeşitli ve sosyal faaliyetler içerisinde öncülükler göstermeyi hedef almışlardır. Benim için faaliyetleri arasında ise en önemli olarak gördüğüm noktalardan bir tanesi ise engelli çocuk aileleri arasında toplantılar düzenlenmesi ve hukuki olarak danışmanlık yapmalarıdır.
Saygılarımla.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum canlı bahis sohbet - - chat
Üst