chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Font Yukleme

LUGAS

Profesyonel
BENDE FONT DOSYALARIM VAR FAKAT WORD PROGRAMININ GORMESI ICIN HANGI DOSYAYA KOYMAM LAZIM FONTLERI LINKINI YAZARSANIZ SEWINIRIM... :confused:

Z

zeynelkoc

font dosyalarınızı aşğıda belirttiğim klasore kopyalamanız gerekmektedir

Başlat --> Ayarlar --> Denetim Masası --> Yazı Tipleri

drstranger

Profesyonel
evet ama o klasore atılan fontların mutlaka TRUE TYPE olması lazım, yoksa calısmıyor!

E

ElementR

fontu tükledikten sonra normalde bütün programlarda çalışır. Otomatik olarak programlar component ler sayesinde sisteme yüklenen fontları tanır.
bende yüklemelerimi direk c:\windows\fonts klasörüne yapıyorum henüz bir problemle karşılaşmadım. Türkçe haline getirmek içinde FontPatcher diye bir program kullanıyorum şimdi bulabilirsem eklerim..

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet