chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Fontlar.com u nasıl değerlendirebilirim?

haksever

Profesyonel
Selam

Arkadaşlar fontlar.com domaini bende bu domaini nasıl değerlendirebilirim? Fikirlerinizden faydalanmak isterim.

Teşekkürler.

M

mavidusler

Kaliteli, sürekli güncellenen bir font sitesi. Kısa zamanda iyi backlink alacağını tahmin ediyorum. Yüksek PR almaya aday bir proje olabilir. Bu konuda çok az ve yetersiz Türkçe kaynak var.

Can

Profesyonel
ya arkadaşlar, hazır font konusu açılmışken bende birşey sorayım,
fontları siteye koyarken copyright larını belirtmek zorunda mıyız ? bir de mesela bazı font sitelerinde görüyorum, işte 5,6 bin tane fontu aynı anda download etmene para karşılığında izin veriyor. bu yasal mı ? yani bedava fontu parayla satarak hak sahiplerine para vermemek ?

M

mfk_1868

onu servis olarak dusunebiliriz yani adam sana servis veriyor kısa yoldan buna karsıda para istiyor bence bir sakıncası yok.

haksever

Profesyonel
Kaldı ki adam toplayıp derlemiş, site kurmuş, yüksek miktarda yer ve trafik kullanıyor.

KaplumBaga

Pratik Üye
fontlar.com degilde
fonts.com olsaydi acaip para ederdi
cünki Türkiyede font nedir bilen kisi cok az yada gerek duyulmayan bir konu diyebiliriz

bi bakim dedim mesaji göndermeden fonts.com PR8 ama tasarim berbat
LOL

MoD

Müptela
KaplumBaga' Alıntı:
fontlar.com degilde
cünki Türkiyede font nedir bilen kisi cok az yada gerek duyulmayan bir konu diyebiliriz

LOL
Turkiyede sandigindan cok fazla grafiker var. Font nedir cok iyi biliyorlar. Guzel bir alt yapi olursa, maviduslerin dedigi gibi hem backlink alir, hemde kaliteli hite sahip bir site olur.

Kaliteli cizgiye yabanci dilde eklenirse, uzun vadede parasal kazancinida artirir.

F

fenerli

KaplumBaga' Alıntı:
fontlar.com degilde

LOL
eminol laf olsun,zıtlık olsun diye konuşanlardan çok çok az

C

chemeng

KaplumBaga' Alıntı:
fontlar.com degilde

LOL
türkiye'de font nedir diye bilen kişi sayısı senin sayamayacağından fazla emin ol. haa bir de fonts.com olsaydı demişsin çok güldüm valla...

bu tür bir proje gerçekten çok tutabilir. çünkü piyasada gerçekten ihtiyaç var. hiç durmadan bence başla bu projeye. ayrıca bir tavsiye siteyi sade ve hızlı açılan bir tasarım yapmalısın. yabancı font siteleri genelde böyledir. çünkü amaç görsellik görmek değil hızlı bir şekilde font incelemek ve indirmek. tabii ki fontları ön izlemeli yaparak adının baş harfine göre kategorilendirmen çok daha iyi olacaktır. bunun yanı sıra arkadaşların dediği gibi toplu indirme için paypal kabul edebilirsin. bence hoş olur :)

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet