Forum Sitemiz İçin Ekip Arkadaşları Arıyoruz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaptan2302

Onaylı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Satılık hesaplar forumumuz için ekip arkadaşlarına iftiyacımız var . Forum durumu şuan için iyidir günden güne yükselmektedir,
Forum İsmi : satılık hesaplar forumu

Son düzenleme:

kaptan2302

Onaylı Üye
Özel mesajla 1 arkadaşımız aramıza katıldı teşekkür ediyoruz desteği için yeni arkadaşlar bekleniyor..

Nokta

Onaylı Üye
Eski Rumuz
Nookta
flood'un anlamını biliyorken, Forum açmanız beni güldürdü. Umarım başarılı olursunuz.

Nokta

Onaylı Üye
Eski Rumuz
Nookta
@kaptan2302 laf kalabalığı yapmıyorum. Size forum kullanmanın kurallarını bilin diye diyorum, ki kaldıki biz forum kullanırken ve forum kurarken, siz forumun ne olduğunu bile bilmiyordunuz. O yüzden forum kurallarında @KaRNeC belirtmiş. ARKA ARKAYA yazmak, flood yapmak demektir, ve Türkiye'deki bütün büyük forumlarda yasaktır.

kaptan2302

Onaylı Üye
@kaptan2302 laf kalabalığı yapmıyorum. Size forum kullanmanın kurallarını bilin diye diyorum, ki kaldıki biz forum kullanırken ve forum kurarken, siz forumun ne olduğunu bile bilmiyordunuz. O yüzden forum kurallarında @KaRNeC belirtmiş. ARKA ARKAYA yazmak, flood yapmak demektir, ve Türkiye'deki bütün büyük forumlarda yasaktır.
Amma uzattın be çocuk egonu başka yerde tatmin etmeni rica ediyorum senden

kaptan2302

Onaylı Üye
Anlamadığım site yönetimi bu durumu uzatmıyorken sana ne oluyorda cevap verme yetkisini kendinde buluyorsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)