Forumera Link değişimi yapanlara duyrulur !

ruen

Müptela Üye
www.forumera.com ile link değişim yapan sitelerin bir kaçında page rank değişimi olmadı.Page rankları 0-1-2 olan sitelerin linki siteden kaldırılmıştır.
Ayrıca, sitesine www.forumera.com dan link verilipte, kendisi Msnkurdu.net e link vermiş arkadaşların kodu şu şekilde değiştirmeleri rica olunr
<a href="http://www.dosya.in" target="_blank">DOWNLOAD</a>

Linki kaldırılan siteler:
www.uslanmam.com
www.sevimseni.org
www.mircyeri.net - linki gizlediği için kaldırıldı
www.aktifnet.com
www.fixmp3.net
www.resimzamani.com
www.webalem.org - link kaldırdığı için
www.mircyukle.org - link kaldırdığı için
www.sesimol.com - link kaldırdığı için
www.msnim.org
www.forumunkrali.net
www.ruya-tabirleri.org
www.fnrbhc.com
www.askchatsohbet.com
www.ultravb.com
www.maviresim.com
www.kurulumu.org

Eğer, çapraz yapan varsa bildirsin.Çünkü kayıtlı değil.
Bilgilerinize..

Burada pr4+ olan sitelerle link değişimi yapmaktayım.
www.forumera.com pr5

ZzZ_ZzZ

Şen Üye
Linkleriniz Kaldırıldı Pr değişmedi Diye kaldirmanız en azından Onun için Demeniz Kötü link Değişimi bitti Diyerek Kaldirsaydınız Daha yakışıkalır olurdu:rolleyes:

imkansiz

Profesyonel Üye
Yazan Ruen : www.mircyeri.net - linki gizlediği için kaldırıldı

Diyorsunda Link gizli... oldugunu varsayalim ki link hala orda gizlenmiste degil gizlense dahi amac Pr icin oldugu icin seni etkilemez.. kaldirdiysan bende kaldiririm no problem kolay gelsin..

imkansiz

Profesyonel Üye
Ruen Dikatlice oku.. Sayet gizlemişsem bile diyorum size bir - puan olmaz ama link suana kadar gizlenmedi diyorum.. Bir link icinde Boyle bir sey yapma geregi duymam.. ve suana kadar kimseylen link degisiminde kaldirma gibi veya silme gibi bir dusuncem olmadi. Soz verilen bir sey yapılırsa onun arkasinda durmak lazim bende sozumun arkasindayim linkin gizlenmedi. gizlendi diyorsan bana resmi goster inanim... deminki mesajimda (ŞAyet link gizlenmiş oldugunu varsayarsak sana etkisi olmaz ama linkin gizlenmedi.. )

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)