chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Gmail 5Gb a dayandı - 6Gb oldu

trextra

Müptela
Vallahi kotadan çok hız ve performans için kullanıyorum. Tabi 5gb oluncada tadından yenmiyor hani. Paralı bile olsa kullanırım açıkçası.

HostPaket

Profesyonel
Yıllardır kullanırım ve memnunum.Bizim gibi hosting işiyle uğraşanlar için account bilgileri vs. açısından vazgeçilmez diye düşünüyorum.Tebrikler google!

Google'ı postaneye benzetirsek.
Mektubumuzu postaneye veriyoruz.
Postacı bir kopyasını alıyor. Kendi arşivine atıyor.
Sonra mektubu gönderiyor.

Benim her gönderdiğim her aldığım Gmail arşivlerinde saklanıyor.
CIA ve FBI için mükemmel bir bilgi kaynagı da demek bu.
Bilginiz de olsun.

avieN

Şen Üye
Google'ı postaneye benzetirsek.
Mektubumuzu postaneye veriyoruz.
Postacı bir kopyasını alıyor. Kendi arşivine atıyor.
Sonra mektubu gönderiyor.

Benim her gönderdiğim her aldığım Gmail arşivlerinde saklanıyor.
CIA ve FBI için mükemmel bir bilgi kaynagı da demek bu.
Bilginiz de olsun.
Bunlar olağan şeyler hotmail veya başka mail servislerininde bunu yaptığına eminim.

Lisans

Profesyonel
bu 5gb'da dosya saklayabilirmiyiz? mesela vps'imdeki bir dosyayı mail'ime nasıl alabilirim

utkuts

Profesyonel
kota deilde daha çok hızı önemli benim için. Hotmail 5'e değil 100e yüksetse ne yazar. Bi tıka 2 saat bekliyoruz

Gmail'in hızı çok iyi, kotadan ziyade hız için kullananlardanım.Kotanında yüksek olması arkadaşın dediği gibi tadından yenmemesine sebep oluyor.

Noxious

Profesyonel
ayrıca google de mail hasabınıza giriş yapıtığınızda aynı zamanda adsense , blogger falanda giriş yapmış sayıyor 50 kere aynı k.adı ve şifreyle uğraştırmıyor. benim en sevdiğim özelliği bu.

iyinet

Yönetici
Administratör
ayrıca google de mail hasabınıza giriş yapıtığınızda aynı zamanda adsense , blogger falanda giriş yapmış sayıyor 50 kere aynı k.adı ve şifreyle uğraştırmıyor. benim en sevdiğim özelliği bu.
Evet, aslında google accountunuza (hesabınıza) login oluyorsunuz.
Google account ta hemen hemen tüm google uygulamalarında geçerli, bazıları hariç (örneğin orkut)

peep

Onaylı Üye
evet bende o özelliğini çok seviyorum. tercih sebebim denebilir.

Breeze

Onaylı Üye
ben 3-4 sene önce şöyle düşünüyodum
milyonlarca kişiye 2 GB (o zamanlar) yer ayırsa dünyanın harddiski gider helal olsun altından iyi kalkıyor diye düşünüyordum

şimdi kendime gülüyorum :)

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet