chat eczaonline.com

Gmail den Kendi Kendinize mail geldi mi?

trextra

Müptela
Bugün işyerinde bir hesabımızda kendi kendimize mail attığımız gözüküyordu. 55bin küsür lü bir numara. Heralde dedik yanlışlıkla oldu.

Şimdi evden kendi hesabıma baktım ona da kendi kendine mail gelmiş ve gariptir başlık olarak 57.bin li bir numara ve içeriğinde de 900 küsürlü birşey yazıyor.

13 saat önce gelmiş yazıyor şimdi baktım. Yani öğlen 1 falan.

Başına gelen başka biri varmı ?

Ekshi

Profesyonel
Ayrıca mantıklı olarak düşünürsek gmail hesabınızdan gönderdiğiniz her mail Gönderilenler klasörüne kaydediliyor.

Fakat bu mail kaydedilmemiş, sonuçta bunuda kendi kendimize gönderdik fakat kayıtlarda yok. Bence şifrelerinizi değiştirin bir sorunla karşılaşmamanız için.

iyinet

Yönetici
Administratör
2 gundur gmail de bir yavaslik ve gariplik var.
Umarim kotu birseyler olmuyordur.

F

fatihhk

benim bir hesabıma gelmiş...
konu:5x6x7x
mesaj içeriği: 9xx
(belki öenmli birşeydir açıklamayalım: D)

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum