chat eczaonline.com

Gmail - Üzgünüz, hesabınız durdurulmuş

Arkadaşlar bugun gun boyu gmail'imi kullandım fakat bi ara tekrar kontrol amaçlı açtıgımda " Üzgünüz, hesabınız durdurulmuş " şeklinde bi yazıyla karşılaştım.

Sebebini felan bıraktım artık içindeki maillerimi nasıl kurtarabilirim. Yaklaşık 250 civarı mail var ve içinde çok onemlı 20-30 tane mail var. Hıc bı yerde kopyasıda yok. Kesinlikle ulaşmam lazım onlara.

Bi bilgisi olan varmı bu konuda ?

mathiaxbars

Onursal Üye
birinin daha böyle gitmişti spam falan yaptınmı yada o mailden kapatmalarını gerektiren birşey , mail at direk google a yoksa alamassın sonra:S

Yok spam felan yapmadım eminim ondanda. Bugun geldi mail adresim bu seferde dıerı gıttı :D

deviL

Profesyonel
çok kötü bir durum, böyle bir kapatılma olduğunda herhangi bir mail falan yokmu neden kapatıldığını soralım ?

fatal

Profesyonel
Artık google'a da güvenmeyeceğiz demek, hadi acil bir işimiz oldu ne olacak? Yalan olacak :)

bilgi

Onursal Üye
Ayarlarda, Yönlendirme ve POP/IMAP var; Gelen postaların bir kopyasını xxx@ adresine yönlendir ve gelen kutusunda sakla derseniz, yedekli olarak çalışmış olursunuz.

Birine ban atınca dıerlerınede atıyo sanırım . Ama şu anda mailllerim açık. Yani boyle bişeyle karşılaşan olursa 24 saat beklesın acılır. Egeer acılmazsada Bi şekilde Google'la iletişime geçsin.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum