chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Gmail Yeni Versiyon

utkuts

Profesyonel
S.a

Gmailin yeni versiyonu çıkmış. Gören arkadaşlar olmuştur. Ne zaman çıktı bilmiyorum ama ben yeni farkettim. Yukarda logout'ın yanında Newer Version var. Ona tıklayınca yeni versiyona geçiyor.

Görünüş bakımından pek bi fark göremedim ama javayı daha fazla kullanmışlar. Neyse hayırlı olsun :)

utkuts

Profesyonel
Türkçede yokmu bilmiyorum ama ben ingilizce versiyonunu kullanıyorum. Birde ingilizce yaparak bakarmısın

cagoo

Profesyonel
tamamdır ingilizzcesinde varmış

bence hiç bi güzel özellik eklenmemiş

utkuts

Profesyonel
En başta contac sayfası tamamen yeni bir arayüze kavuşmuş. Grup oluşturma ve benzeri iletişim araşlarındada biraz kolaylık yapılmış gibi geldi. Chat menüsündede az biraz oynamalar yapılmış gibi. Öyle göze batan bir yenilik yok ama yapmış işte google amcamız :)

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet