GoDaddy benimle dalga geçiyor

iyikampanya

::: Ayın Üyesi :::
Paylaşım Ekibi
Onaylı Üye
Katılım
20 Ara 2018
Mesajlar
140
Beğeniler
34
Yaş
33
Eski Rumuz
Aktuel_Kampanya
#1
Yeni domain alırken 2 TL ya da 3 TL gibi fiyatlarla milleti kandırıp kendine bağımlı hale getireceğini sanıyor sanırım GoDaddy.

alırken geçtiğimiz yıl 16.99 TL gibi bir fiyatla domain aldım. Senesi dolmasına 25 gün kaldı. 1 yıl uzatarak domain yenilemek istediğimde godaddy domain yenileme ücreti olarak dalga geçiyor gibi 94 TL gibi rakam çıkardılar bana.

Hemen transfer yaptım Güzel.net.tr'ye. Güzelnet domain yenileme ücreti 51 TL tuttu. Tavsiyemdir kimse GoDaddy gibi bir firma ile devam etmesin.

Ardından bana mesaj atmışlar.

GoDaay mesajı tam olarak şöyle:

Yalan yok.
Gittiğinizi görmekten dolayı üzüntü duyuyoruz.
Alan adlarınızı GoDaddy’den transfer etmiş olmanız bizim için üzücü. Ancak en başta bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Transfer işleminiz hatalı olarak gerçekleştiyse veya fikrinizi değiştirdiyseniz, durumu düzeltmek için lütfen 0 850 390 75 46 numaralı telefonu arayın. İlgilenirseniz, bazı alan adlarında düşük fiyatlı seçenekler ve 79,99 TL 52,99 TL transfer ücretleri sunmaya devam ediyoruz.*

Her zaman yeni promosyon ve ürünleri piyasaya süren bir şirketiz. En iyi fırsatları görmek için sitemizi düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın. Karşınız nasıl fırsatların çıkacağını bilemezsiniz.
 

KaRNeC

Kötü bir son, sonsuz bir umutsuzluktan iyidir.
Yönetici
Administratör
Onaylı Üye
Katılım
4 Eki 2002
Mesajlar
2,814
Beğeniler
224
Konum
Dünya'dan
#2
Kampanyaları en fazla olan şirket GoDaddy ama sadece ilk domain tescilde indirimli fiyatlar uygulanıyor. Domaini alır almaz değil de uzatmaya bir ay kadar kala Türk firmalara transfer edebilirsiniz.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 1)

Üst