chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Goepin.com l Metin2 Yang Nedir?

wyback

Yeni Üye
Katılım
8 Eki 2017
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Yaş
22
#1
Yang oyunda bulunan özel bir paradır ve bu özel para oyundaki tüm haritalardaki yaratıkları keserek elde edilebilmektedir. Yang ile yapılabilicek bir çok alternatif mevcut buda yang'ın oyunda ne kadar değerli olduğunu göstermesine yeterli bir nedendir.
Metin2 yang metin2 oyununda oyun parası olarak kullanılan ve yaratık keserek elde edilebilen bir para birimidir. Ejder parasının aksine bu para birimini şehrin dışındaki yaratıkları keserek elde edebilirsin.

Metin2'de bulunan zırh, silah ve takıları geliştirmek için demircide + basmanız gerekiyor veya kutsama kağıdı, büyülü metal gibi materyalleriniz varsa bunları kullanarakda + basma işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
+ basarken yani nesneyi geliştirirken ilk seviyelerde düşük tutarda yang isteyecektir ama 7, 8 ve 9.cu seviyelerde geliştirme yapıldığı zaman yüksek miktarlarda yang istenilebiliyor.

Oyun içerisin de ticaret yaparak nasıl Metin2 yang elde edilir?


Yang ile yapılabilicekler listemizde üst sıralarda yer alan alternatiflerden birisi ise pazarlardan item satın alabilmek. Diğer oyuncuların haritanın çeşitli yerlerinden düşürüp geliştirdikleri ve pazarda sattıkları eşyaları satın almamız için yine yang'a ihtiyaç duyulmaktadır. Karakterinize uygun olan eşyaları veya karakter ekipmanlarını geliştirebilmek için gereken + basma eşyalarını her bayrağın 1.ci köyün de bulunan pazarlardan satın alabilirsiniz. Bu köylerde bulunan pazarlar sizin gibi oyuncular tarafından eşya düşürüp karakterleri ile o eşyaları satışını sunan bir diğer oyunculardır. Oyunda 100 den fazla farklı bölge mecut bu çeşitli bölgelere ışınlanabilmek için belli başlı portallar harici diğer tüm ışınlanma noktalarına ve başka haritalara gidebilmek için yine yang'a ihtiyacınız var. Örneğin bakra bölgesindeki ışınlayıcıyı kullanarak Seungryong Vadisine gitmek için ışınlayıcıya 12.000 yang vermeniz gerekiyor.

Başka bir yang ihtiyacı duyacağınız yer ise satıcı. Satıcı oyundaki market ihtiyacınızı karşılayacak bir çok şey barındıran bir NPC'dir. Satıcının içinde bulunan kırmızı ve mavi iksir sizin en çok yang'ınızı vericeğiniz yerlerden birisidir. Örneğin bakra bölgesine kasılmaya gideceğiniz zaman potunuzun bitme durumunda yine bakra'da bulunan satıcıdan iksir ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz ama
Örümcek zindanı gibi uzak bir haritaya gideceğiniz zaman orada herhangi bir satıcı olmadığı için iksir ihtiyacınızı karşılayacak herhangi bir satıcı bulunmamakta. Dolayısıyla uzak haritalara gideceğiniz zaman envanterinizde bulunan tüm boşlukları pot doldurmanız gerekiyor buda sizin yüksek bir miktarda yangı satıcıya pot almak için vermeniz anlamına gelir.

Yang birimleri

1.000 Yang = 1k
10.000 Yang = 10k
100.000 Yang = 100k
1.000.000 Yang = 1M
10.000.000 Yang= 10M
100.000.000 Yang= 100M
1.000.000.000 Yang= 1t


Metin2 yang kazanmak için önerilen yöntemler
Metin2 yang elde edebilmek için 100 den fazla yöntem mevcut. Bunlardan bir kaçı şöyle; Her bayrağın 1.ci ve 2.ci köyünde bulunan metin taşlarını kırarak elde ettiğiniz değerli eşyaları pazar kurarak satarsanız bir miktar yang elde edersiniz. Yine her bayrağın 1.ci köyünde bulunan ama 2.ci köyde bulunmayan '' Balıkçı '' adlı NPC'den alıcağınız olta ile balık tutabilirsiniz. Tutucağınız balıklarda çıkan bir çok balığı açarak istiridye elde edebilirsiniz istiridye çıkmayan balıklardan ölü balık çıkar bu ölü balıkları balıkçıdan alıcağınız kamp ateşinde kızartarak özellik veren ızgara balıklara çevirebilir çevirdiğiniz balıkları ve çıkarttığınız istiridyeleri pazar kurup diğer oyunculara bir miktar yang karşılığında satabilirsiniz.

Metin2 yang kasma taktikleri adlı başlığımızda sizlere metin2 oyununda nasıl hızlı bir şekilde yang kasabiliceğiniz anlatılmaktadır.

Kaynak: https://www.goepin.com/metin2-yang-nedir-ve-yang-ile-neler-yapilabilir
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum canlı bahis sohbet - - chat
Üst