Golf tutkunları Cumhuriyet Bayramı’nı Turkcell Platinum Golf Challenge’da kutlayacak

deltafx

Müptela Üye
Katılım
20 Kas 2013
Mesajlar
1,713
Beğeniler
0
#1
Turkcell golf severleri bu kez de Klassis Golf Kulübü’nde bir araya getiriyor. Cumhuriyet Bayram’ına özel düzenlenen Turkcell Platinum Golf Challenge turnuvasında 200’e yakın yerli ve yabancı golfçü mücadele edecek. Bu yıl ilki düzenlenen turnuva, iş, sanat, cemiyet ve spor hayatından önemli isimleri de bir araya getirecek.

TURKSPORU’nun en büyük destekçisi olan Turkcell, yepyeni bir turnuvayla golf sporuna desteğini aralıksız sürdürüyor. Bu yıl ilk kez Klassis Golf Kulübü’nde düzenlenecek Turkcell Platinum Golf Challenge, yerli yabancı yaklaşık 200 golfçüyü bir araya getirecek. Turnuva, Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak 28-29 Ekim tarihlerinde düzenlenecek. Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu’nun ev sahipliği yapacağı turnuvaya, aralarında Hakan Çarmıklı, Ahmet Özyazıcı, Sabri Yiğit, Nuri Egeli, İhsan Kızılkaya, Cavit Yıldız, Hamit Altıntop’un da bulunduğu iş, sanat, cemiyet ve spor hayatından birçok ünlü de katılacak.

Sporcular kırmızı ve beyaz giyecek

İki gün sürecek turnuvada, oyuncular turnuva boyunca Cumhuriyet Bayramı’na özel kırmızı ve beyaz kıyafetlerle mücadele edecek. 18 çukurluk sahada oynanacak turnuvada “Erkekler A-B-C” ve “Kadınlar A-B-C” kategorilerinde şampiyonlar belli olacak. Turkcell Platinum Golf Challenge, 29 Ekim Pazartesi günü 16.30’da gerçekleştirilecek ödül töreniyle sona erecek.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst