Google +1 Dayanışması / Güncel!

CodeCeR

Şen Üye
Merhaba arkadaşlar google+1'in sitelere yararını çoğu kişi bilmektedir.Çoğu dayanışma yalan oldu. Şimdi başlatacağım dayanışmada siz listedeki siteleri +1 ledikten sonra sitenizi yorum olarak yazın. Bende sitenizi listeye ekleyeyim.

Liste:

1)www.metin2portal.com
2)www.fulldownload.gen.tr
3)www.acayip.org
4)www.bilimsel.org
5)www.harbioyun.net
6)www.lifeonhealthy.com
7)www.rapidgamez.tk
8)www.mekan58.com
9)www.rifatoruc.net
10)www.ahenkdar.com
11)www.senguzelsin.com
12)www.serhatatik.com
13)www.frmdiyari.net
14)www.webprogramcilik.blogspot.com
15)www.oyuntasarimitr.tk
16)www.fatihatasoy.com
17)www.sorgulamak.net
18)www.elestirmenler.com
19)
20)

+1 ledikten sonra sitenizi yorum olarak yazın.

daniel1336

Müptela Üye
Merhaba arkadaşlar google+1'in sitelere yararını çoğu kişi bilmektedir.Çoğu dayanışma yalan oldu. Şimdi başlatacağım dayanışmada siz listedeki siteleri +1 ledikten sonra sitenizi yorum olarak yazın. Bende sitenizi listeye ekleyeyim.

Liste:

1)www.metin2portal.com
2)www.fulldownload.gen.tr
3)www.acayip.org
4)www.bilimsel.org
5)www.harbioyun.net
6)
7)

+1 ledikten sonra sitenizi yorum olarak yazın.
Kusura bakmayın ama bu alexa değilki yeni bir başlık açıyorsunuz.

Saçmalamışsınız baya, yöneticilere rapor ediyorum, kararı onlar versinler. Bana göre forumu kirletiyorsunuz böyle ayrı bir başlıkla.

Zaten mevcut bir konu var, orda ben alamadım +1 diyeceğinize, 2-3 gün bekleyin. Hergün online olmayan insanlar var, foruma girince +1 atarlar. Sanki cebinden para çıkıyor milletin +1'leyince.

kuzgun

Moderatör
Onaylı Üye
herkesin ayrı ayrı dayanışma adı altında konu açması doğaldır, herkes kendi çöplüğünü yaratabilir.

CodeCeR

Şen Üye
CodeCeR sitenizde Facebook oto beğenme scripti var: http://www.metin2portal.com/wp-content/themes/seohocasiv2/clickjack.js Sitenizdeki +1 butonuna basabilmemiz için birkaç saniye beklememiz gerekiyor ve sorun oluyor. Ayriyetten şikayet edebilirler sitenizi yasal olmadığı için.
Bu arada benide ekler misiniz? http://lifeonhealthy.com
Evet , sitemde clickjack var.Fakat beğendirilen sayfa legal içerikli bir sayfadır.Bir problem olacağını düşünmüyorum.

Sitenizide ekliyorum ilgilendiğiniz için Teşekkürler.

Ekleme: Arkadaşlar bazılarının +1 lememişsiniz metin2portal.com'u. Ekledim yinede fakat tekrar girip +1 lerseniz sevinirim.

DonJuan

Profesyonel Üye
Kardeşim listedeki tüm siteleri +1ledim senin isteğin üzerine özellikle tüm sitelere bağlanıp tekrar baktım hepsi koyu renkli istersen çerezleri silip tekrar bağlan sitene ?

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 2)