Google +1 Dayanışması / Güncel!

tamam hallettiğinizde +1 veriyorum hemen.

Ekleme: + 1 verilmiştir. 1 di 2 oldu. Teşekkürler. Kolay gelsin.

site aktif. ancak 2 gündür farklı yerlerde 50 ye yakın site +1ledim. fakat şu an geri dönüş yanlız bir kişiden oldu? lütfen konuya biraz önem verin, özellikle listedeki siteler.

gokhan2517

Üyeliği durduruldu
Merhaba, arkadaşlar konu güncelse bende katıla bilirmiyim?
+1 grubuna sitem Okey oyna

Ekleme: arkadaşlar konu güncelmi değilmi güncelse şu sitelerin yeni bi listesini oluşturursanız tüm siteleri +1 licem

cihatnet

Profesyonel

Horoz

Profesyonel
Alayını +1'ledim. Sitelerde +1 işareti yoksa - ki bende yok - Google arama çubuğuna site adını da yazabilirsiniz. Gayet kolay oluyor, ben tüm siteleri Google arama sonuçları üzerinden +1'ledim.

Lütfen listeye ekleyiniz; www.denizlispor.biz

cihatnet

Profesyonel
Bu da yalan oldu ben 20-25 kişiyi +1 ledim ben 1 tane +1 var. Bir kere konuya yazan bir daha bakmıyor:(

Bir önceki mesaj kadar olan Linkleri tekrar +1 ledim sizdende benim siteme +1 kullanmanmanızı bekliyorum!

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.