etil alkol rp satın al
chat ege.net

Google Chrome 20 Yayınlandı

Gamerozzie

Profesyonel
Katılım
21 Haz 2011
Mesajlar
259
Beğeniler
1
Konum
SMYRNA
#1
Tamindir' Alıntı:
Google Chrome 20’nin kararlı sürümü sonunda kullanıcılara sunuldu. Hem de belirlenen takvime tam olarak uyuldu ve bir önceki versiyondan tam altı ay sonra indirmeye hazır durumda.

Her ne kadar bu güncelleme bir ana güncelleme olsa da güvenlik açıklarının düzeltilmesi haricinde çok büyük bir değişiklik yer almıyor. Daha beta sürecindeyken bile yeni özelliklerden yoksun olan bu mevcut kararlı sürümde neden böyle bir yöntem izlendiğini bilmiyoruz.

Ancak yeni özellikler olmasa da varolan özelliklere getirilen irili ufaklı değişiklik ve düzeltmeler beta versiyondan kararlı versiyona geçirilmiş durumda.
indirmek için : [*]
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 1)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst