İpucu Google Chrome Ücretsiz Temalarını Yayınladı

KaRNeC

Kötü bir son, sonsuz bir umutsuzluktan iyidir.
Yönetici
Administratör
Onaylı Üye
Katılım
4 Eki 2002
Mesajlar
2,808
Beğeniler
220
Konum
Dünya'dan
#1
Dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcısı Google Chrome ücretsiz olarak kullanabileceğiniz tema paketi yayınladı. Yeni güncellemede web önizleme ve sekmelerdeki konumlarda ve işlevlerde de farklılıklar üzerinde çalışan Google, insanların en rahat bir biçimde tarayıcıyı kullanmasını amaçlıyor. Google Chrome tasarımı konusunda da çalışmalar yapan Google'ın kişiselleştirilmiş tarayıcıları kişiye özgü kullandırma çabasının olduğunu da unutmayalım.

Google Chrome Pazartesi günü kullanıcıların Chrome Web Mağazası’ndan ücretsiz olarak indirebilecekleri yeni bir tema paketi yayınladı.

Ultra Mor, Okyanus, Siyah & Beyaz, Muz ve Klasik Mavi dahil olmak üzere mağazada sunulan çeşitli temalarla ana tarayıcı penceresinin rengini değiştirebiliyorsunuz.

Bu arada şirket, Windows 10 ve macOs platformları için bir karanlık tema üzerinde çalışıyor. Google’ın karanlık temayı ne zaman yayınlayacağını henüz bilmiyoruz; ancak internet devi Chrome için karanlık modu açana kadar yeni tema paketindeki siyah sürümü kullanabilirsiniz.

google-chrome-temalar-indir.jpg

Temalarınızı, Google Chrome'da, Ayarlar> Görünüm> Temalar'a giderek konfigüre edebilirsiniz. Beğendiğinizi seçin ve Chrome’a ekle düğmesine tıklayın. İstediğiniz kadar tema yükleyebilir ve ardından yukarıdaki kısayolu kullanarak istediğiniz temayı ekleyebilirsiniz.
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst