etil alkol rp satın al
chat ege.net

Google Earth

Merhabalar ;

Ben Google Earth almak istiyorum ama bunun en iyisi nedir ne değildir tam karar veremedim. Açıkcası pro diye bir ürünü var 400 usd fakat daha ne üst bölümü var bunun hakkında tam fikir sahibi olamıyorum. Birde eğer burada reklam vermek istersek nasıl başvuru yapıcaz söylermisiniz ?

Selamlar

nedium

Profesyonel
pronun daha kaliteli çıktı alma özelliği var, gps cihazları bağlanılabiliyor, 3 boyutlu modelleme yapılabiliyor ve bunun gibi ekstra özellikleri var.
sıradan bir internet kullanıcısının almasına gerek yok.
ben mobil yön bulma, hedef belirleme, online araç takibi işlerimi bile kendi yazdığım bir programla free versiyonu üzerinden yapıyorum.

ayrıca, nerde reklam vermek istediğini anlamadım...

Benım merak etiğim şu

1) Nerden alınabiliyor bu google erath

2) İletişim olarak sormak istediğim sorular var onları nerden sorabilirim.

3) Yıllık 400 usd versem ne kadar zamanda bir verileri alabilme şansına sahip oluyorum.

Peki son birsey sorucam..

Ben mesela günlük olarak görmek ıstıyorum. Bunlarıda görebilirmiyim ? Yani günlük verimi bunlar ?

Linux

Onaylı Üye
pronun daha kaliteli çıktı alma özelliği var, gps cihazları bağlanılabiliyor, 3 boyutlu modelleme yapılabiliyor ve bunun gibi ekstra özellikleri var.
sıradan bir internet kullanıcısının almasına gerek yok.
ben mobil yön bulma, hedef belirleme, online araç takibi işlerimi bile kendi yazdığım bir programla free versiyonu üzerinden yapıyorum.

ayrıca, nerde reklam vermek istediğini anlamadım...
bu süper bişi

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet