etil alkol rp satın al
chat ege.net

Google EFT İşlemleri Bütün Bankalar İçin Banka Kodları

mavilim

Profesyonel
xls açamıyorum ben wordpad aktrabilecek varsa sevinirim...

Player

Profesyonel
Bende bu kodları girdikten sonra YKB Körfez şubesine gittim şimdi ordan geliyorum.
Kodları sordum bu kodlardan haberleri yok.

bence dogru ben sadece bank kodunda emin degildim aradım bankayı evet dofru dedi banka kodu + şube + şehir kod hepsi uyuyor

Can

Profesyonel
Permission' Alıntı:
bence dogru ben sadece bank kodunda emin degildim aradım bankayı evet dofru dedi banka kodu + şube + şehir kod hepsi uyuyor
garanti bankasi icin sube kodlarinin hic biri tutmuyor bu listede..?

Senol

Onaylı Üye
ben az once garanti bankası icin 3farklı yerden indirdiğim banka kodlarına baktım
Bursa/inegol icin tum banka kodları aynı

B

Baria

garanti hesab cuzdanınızda yazıyor gerekenler.

trextra

IBAN numarasının ilk 4 harfi (TR15 gibi) çıkardıktan sonraki 12 karakteri Banka uluslararası kodu ile başlayıp, şube kodunuzla bitiyor. 2. bir banka hesabı olarakta bunu ekledim. Büyük ihtimal olur gibi geliyor. Ben usd olarak alıyorum. Sizde 2 hesap ekleyin, zaman kazanmış olursunuz..

Örnek Olarak

0006 2000 4130 - 0001 2345 67

İlk 12 karakterde ilk kalın sayı banka kodu, 3. hücredeki şube kodunuz ve son 7 numarada banka hesap numaranız.

Can

Profesyonel
TrDownload' Alıntı:
ben az once garanti bankası icin 3farklı yerden indirdiğim banka kodlarına baktım
Bursa/inegol icin tum banka kodları aynı
istanbul, anadolu yakası icinde hepsi farkli :(

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet