Google hitli sitem şimdi hiçbir aramada çıkmıyor..

aytuggg

Üyeliği durduruldu
Dünden beri şaşkın şaşkın google'a bakıyorum,site www.komiklik.net 2 haftadır kapalıydı bi ara açıldı kapandı falan şimdi hiçbir aramada çıkmıyor site,birçok popüler kelimede ilk 3 içindeyken hemde.Domain 3 yıllık..

Nedir bu anlamadım,ne kadar sürer ?..

Senol

Onursal Üye
Onaylı Üye
aşırı link değişimi ve link alımından sanboxa girmişsindir veya guncelleme oncesi dalgalanmada olabilir ama bence sen aşırı link değişimi veya baclink almaktan bu duruma düştün.

Permission

Müptela Üye
eger popiler kelimelerden düştün ise sandbox girme olasılıgın yüksek siteni güncellemeye devam et derim

cellotin

Şen Üye
Dünden beri şaşkın şaşkın google'a bakıyorum,site www.komiklik.net 2 haftadır kapalıydı bi ara açıldı kapandı falan şimdi hiçbir aramada çıkmıyor site,birçok popüler kelimede ilk 3 içindeyken hemde.Domain 3 yıllık..

Nedir bu anlamadım,ne kadar sürer ?..
Aynı durum bendede söz konusu günlük 2-3k civarı hitim vardı şimdi 200 göremiyorum ya dalgalanma yada malum filitreye girdik.

Ozcan

Müptela Üye
hocam arkadaş demiş ya sitem 2 hafta kapalıydı şimdi aynı şey benim başımada geldi. Biraz sabredersen geçer. Google siteyi boş zannediyor çünkü benim sitemde 1 ay kapalı kalmıştı ondan sonra baktım yapcak bi şey yok bi script koydum. 1 hafta sonra indexlemeye başladı sayfaları 1'er 1'er indexledi 2 hafta filan iğrenç bi şeydi. Şimdi çoştu gene :D gidiyor sabredersen eski yerine geri gelir.

aytuggg

Üyeliği durduruldu
strese soktu beni bu google

tşkler arkadaşlar,zaten bu gece yepyeni bir site geliyordu,iyi zamanlama :)

damAster

Profesyonel Üye
Aytug sen şu parayla SEO yapan arkadaş deilmisin? Nası seo bu? mynet temi 1. sıraya cıkarıyosun? Daha google a hakim deilsin.. Bırak..

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)