etil alkol rp satın al
chat eczaonline.com okey oyna gaziantep web tasarım

Google müşteriden aldığının ne kadarını veriyor?

Malcolm

Şen Üye
Katılım
25 Ocak 2005
Mesajlar
92
Beğeniler
0
#1
Merhaba,

İlk başladığında sanki müşteriden aldığı paranın yarısını sitesahibine veriyordu diye hatırlıyorum. Sonra tıklanma oranına falan bağlıyorum, çok gösterim yapıp az tıklanıyorsan daha az vereceğim demişti. Bu oran hakkında bilgisi olan olan var mı?

Reklam vermeye çalışınca en az tıklama başına 8 kuruş(cpmi 35 kuruştan az olmamak kaydıyla) değil mi?
 

Malcolm

Şen Üye
Katılım
25 Ocak 2005
Mesajlar
92
Beğeniler
0
#9
Peki o zaman en az tıklama başına 8 kuruşa reklam verildiğini görüyorum, neden tıklama başına 1 kuruş veriyor(%0.5 ctr)?

3ün birini veriyorsa tıklama başına 3 kuruşa reklam verilebiliyor olmalı.. Ama nasıl?
Artık kredi çekleri de dağıtılmıyor bildiğim kadarıyla.
 
Katılım
14 Ocak 2003
Mesajlar
1,393
Beğeniler
0
#10
Bu konu daha öncede epey bir tartışıldı ve netice olarak üçün birine bağlandı diye hatırlıyorum, üçün birini biz alıyoruz, ikisini google.Üç aşağı beş yukarı oynama oluyordur bu rakamlarda tabi ama genele vurarsak durum bu gibi.
 

cybim

Profesyonel
Katılım
8 Ocak 2006
Mesajlar
264
Beğeniler
1
Konum
Eskişehir
#11
3 te 1 verse gene iyi.. Mesela google adwordste ... kelimesi için yarışıyorlar.Bizzat şahit oldum tıklama başı 3-5 ytl veriyorlar.Dedim bu kelimeyle bir site açayım iyi kazanırım.Bi baktım tık başı kazandığım para 0.03 :d
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum canlı bahis sohbet - - chat
Üst