Google, Türkiye için EFT işlemini bitirdi.

Aforizmalar

Müptela Üye
görme şansım olmadı. ayrıca kodların doğrulukları kesin olarak onaylanmadan sabit hale getirilmesi yanlış olabilir.

disconnect

Müptela Üye
bende hala doğrulanmayı bekliyor

Yeni bir banka hesabı ekleyin (geçici olarak devre dışı - her iki saatte bir hesap gönderebilirsiniz)

Ve kaldırıldığına dair herhangi birşey yok.

pembekedi

Müptela Üye
bütün bankalar gugılı arayıp kurtarın biziiiiiiiiii mi dediler acaba?

geçici bi sorun olmasın? 1 gün mü sürdü eft hizmeti :eek:

ploop

Müptela Üye
ödeme seçeneklerine girerseniz, sadece çek seçeneğinin olduğunu görürsünüz. şayet google sadece bana özel bir güzellik yapmadıysa. bu arada başlık devrik olmuş kusura bakmayın.

levent

Profesyonel Üye
benim panelde hala var EFT seçeneği

hatta denemek icin YKB kodu girmiştim onun doğrulama linki ve yeni banka hesabi ekleme linki de yerli yerinde.

ilk adsense'cilerden olarak ayrıcalık mı yapıyolar acaba bana :D

Zeprhy

Şen Üye
Soyle yardimci olayim size ;

(EFT) Elektronik Fon Transferi (BETA) hizmeti hangi ülkeler için geçerlidir?

https://www.google.com/support/adsense/bin/answer.py?answer=15827

Türkiye icin eft secenegi mevcut degildir.

------------------------------------------------------------------------

Neden EFT Türkiye için kullanılmıyor?

Şu an için Elektronik Fon Transferi beta deneme olarak adresleri belirli 15 ülkeden birinde bulunan yayıncılar için kullanılmaktadır. Sizin de böyle bir imkandan faydalanmak istediğinizi anlıyoruz, ve size de ek ödeme yöntemleri sağlamak için çalışıyoruz ve sabrınızı takdir ediyoruz.

fugitive

Profesyonel Üye
başlıkalr çok komik oldu birinde google eft başlattı altındada google eft yi türkiyeye kapattı puahha

Permission

Müptela Üye
ploop' Alıntı:
ödeme seçeneklerine girerseniz, sadece çek seçeneğinin olduğunu görürsünüz. şayet google sadece bana özel bir güzellik yapmadıysa. bu arada başlık devrik olmuş kusura bakmayın.
biraz öncede eft geldi bak pabeline dedim deid nerede diye bana sordu ama bende halen dogrulama bekliyor.

culpable

Müptela Üye
Permission' Alıntı:
biraz öncede eft geldi bak pabeline dedim deid nerede diye bana sordu ama bende halen dogrulama bekliyor.
Dogrulamayi google degil sen yapacaksin hesabini girdikten sonra Google sana cuzzi bir miktar eft yapicak ornek 0.05 cent (bu rakam cok onemli) Bu para hesabina geldigi zaman ne kadar eft yapmis ise o miktari google hesabinda gireceksin ozaman hesabin dogrulanmis oluyor

Denemek icin bosu bosuna rakam girmeyin hesap nuimarasi onaylansin diye 3 syanlis girme hakkiniz var

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)