chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

gösterime ödeme yapan şirket kaldımı??

firar

Müptela
gösterime ödeme yapan şirket kaldımı :D günlük 20-30k arası gösterim yapabilirim ancak malum türk kullanıcısı pek tıklama alışkanlığına sahip diğil bu yüzden gösterime ödeme yapan yerler arıyorum varmı bildiğiniz bi yer?

fatihfx

Profesyonel
clickxchange.com var benim hesabım var. istersen sana reklam verebilirim.

yzgulec

Profesyonel
Websiteniz İngilizceyse başlıca CPM siteleri:

Fastclick.com / Valueclick.com
Casalemedia.com
Tribalfusion.com
Burstmedia.com
Rightmedia.com (İng. şartı yok)

firar

Müptela
arkadaşlar çok sağolun konuyla ilgili bilmem gereken extralar nelerdir yani eminimki hiç biri hayalet trafik kabul etmiyodur... ama asıl sormam gereken yer tekil hit gösterimimi çoğul hit mi?? yani 50 tane sayfaya koyarsam hepsini sayıcakmı?

yzgulec

Profesyonel
Bu aracı siteye göre değişebilir sanırım en doğrusu FAQ bölümlerinden yararlanmak.

culpable

Müptela
firar' Alıntı:
gösterime ödeme yapan şirket kaldımı :D günlük 20-30k arası gösterim yapabilirim ancak malum türk kullanıcısı pek tıklama alışkanlığına sahip diğil bu yüzden gösterime ödeme yapan yerler arıyorum varmı bildiğiniz bi yer?
http://www.clickbooth.com
CPM fiyatlari bayagi guzel
Ama UK USA AU CA trafigi varsa en guzeli revenuepilot kullan reklamlari kucuk bir popup seklindede gosterebiliyorsun ki tiklama orani %200 artiyor daha guzel birakir

fatihfx

Profesyonel
millionkurt' Alıntı:
Şunu biraz açıklarmısın? Gösterime ne kadar ödüyorlar şartları ne v.s. ?
bi şartı yok. çok eski bir firma. hiç bi şeyi takip etmemesine rağmen iyi kazanç veriyor ve herşeyi çalışıyor. senelerdir tek bir maile cevap alamadım. yanlış yada doğru hiçbirşeye müdahale edemiyorum adamlarla iletişim kuramıyorum. hesabıma 5 siteye kadar site ekleyebiliyorum hiçbirine hayır demiyor iptal etmiyor.

banner gösterimlerine benim kabul ettirebildiğim firmalar genelde 0.07 ile 0.5 arasında değişiyor. sonuçta banner gösterim olduğu için problem değil bana. koyuyorum 5 tane banner birden gün sonunda 1,5 veya 2$ kazanıyorum. günlük tekil hitim 3500 civarı.

isteyen ve bana güvene olursa sitesini hesabıma eklerim.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet