chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Greenpeace - Senin ki kaç santim? t-shirt isteyenler dikkat!

alirmali

Üyeliği durduruldu
Bilindiği üzere Greenpeace'in kacsantim.org üzerinden yürüttüğü Senin ki kaç santim? kampanyası sürüyor..

kacsantim.org sitesine kayıt olarak 9 balık büyütüyosunuz ve Greenpeace'den t-shirt kazanıyorsunuz, üstelik hiç bir ücret ödemiyorsunuz(kargo dahil). Balıkları ise size özel verilen kısaltılmış linki Facebook,Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşarak(tıklattırarak) büyütebiliyorsunuz.

İYİNET ÜYELERİNE ÖZEL KAMPANYA !

Eğer balıkları büyütemeyeceğinizi düşünüyorsanız ve t-shirt kazanmak istiyorsanız bize ulaşıp sadece 3 Türk lirası karşılığında biz sizin balıklarınızı büyütebiliriz. Sizin yapmanız gereken ise sadece size özel kacsantim.org sitesinden kayıttan sonra verilen, tıklattırmanız gereken kısaltılmış linki bize yollamak. 3 ila 7 gün içerisinde 9 balığınızıda büyütmüş olarak Greenpeace'den özel t-shirt kazanabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

alirmali

Üyeliği durduruldu
Fiyat 2 TL olmuştur. Forum dışı satışlar devam ediyor.
Eğer balıkları büyütemeyeceğinizi düşünüyorsanız ve t-shirt kazanmak istiyorsanız bize ulaşıp sadece 3 Türk lirası karşılığında biz sizin balıklarınızı büyütebiliriz. Sizin yapmanız gereken ise sadece size özel kacsantim.org sitesinden kayıttan sonra verilen, tıklattırmanız gereken kısaltılmış linki bize yollamak. 3 ila 7 gün içerisinde 9 balığınızıda büyütmüş olarak Greenpeace'den özel t-shirt kazanabilirsiniz.

alirmali

Üyeliği durduruldu
Konumuz günceldir, yaklaşık 90.000 kişi konumuzu ziyaret etmiştir. Forum içi ve forum dışı satışlara devam etmekteyiz.

Acıyorum,gerçekten.Hayvanları koruma amaçlı bir kampanyayı,böyle kutsal bir konuyu ticarete döktüğümüz için.Bu kampanyada amaç t-shirt kazanmak değil.Yavru balık avını engellemek,insanları bilinçlendirmek...

Bazen insan ırkından utanabiliyor.

Hayırlı satışlar arkadaşım,hayırlı satışlar...

alirmali

Üyeliği durduruldu
Acıyorum,gerçekten.Hayvanları koruma amaçlı bir kampanyayı,böyle kutsal bir konuyu ticarete döktüğümüz için.Bu kampanyada amaç t-shirt kazanmak değil.Yavru balık avını engellemek,insanları bilinçlendirmek...

Bazen insan ırkından utanabiliyor.

Hayırlı satışlar arkadaşım,hayırlı satışlar...
Dostum bu t-shirtlerin kampanya amaçlı kullanıldığını bende biliyorum, 500 bin küsür üye var t-shirt için uğraşan bazı forumlarda bende bunun ticaretini yapıldığını gördüm ve 3,4 katı daha az fiyata yapıyorum.

alirmali

Üyeliği durduruldu
225 bin kişi konumuzu takip etmiştir, t-shirt pazarlaması devam etmektedir. Toplamda:84

MULTİ

alirmali

Üyeliği durduruldu
balık kasımı hızlandırılmış ve serileştirilmiştir, en az 35 saat / en fazla 60 saat içerisinde balık tamamlandırılacaktır.. satış devam ediyor! #greenpeace

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet