etil alkol rp satın al
chat ege.net

Günlük 1000 Tık Verebilecek Varsa Reklam Alınacak

masques

Profesyonel
Katılım
12 Ocak 2006
Mesajlar
917
Beğeniler
1
#1
Zorla tıklama vs olmayacak site içeriği kötü olmayacak.en iyi teklifi verene aylık ödemeli, uzun süreli reklam verilecek. pm bekliyorum
 

haksever

Profesyonel
Katılım
25 Ara 2003
Mesajlar
456
Beğeniler
0
#3
Merhaba

Siteniz eğer konu bakımından cazipse ve iyi bir grafiğiniz varsa size günlük 1000 üzerinde gönderebilirim.

Sitem www.manzaralar.net tir. Yetmezse www.resimler.net ve o da yetmezse başka sitelerimizden faydalanabilirim.

Tabi önce sizin sitenin ne olduğunu bilmek lazım.
 
Katılım
1 Ara 2005
Mesajlar
0
Beğeniler
0
#6
aslında bu söylem yanlış olur yani ne bileyim mesela günlük 10bin tekil ziyaretçisi olan flash oyun sitesine borsa sitesi bannerını koyarsan tıklanır mı tıklanmaz.

sitenin içeriği hakkında da bilgi verirseniz yardımcı olabiliriz. Tabi şahsen ben garanti etmem günlük 1000 ziyaretçi yollayacağımı...
 

haksever

Profesyonel
Katılım
25 Ara 2003
Mesajlar
456
Beğeniler
0
#7
Evet önce sitenizin ne olduğunu bilelim ve ona göre fiyat verelim. Bir sohbet sitesine 1000 ziyaretçi göndermek çok kolay ama bir alışveriş sitesine 1000 ziyaretçi göndermek çok daha zor.

Bekliyoruz.
 

haksever

Profesyonel
Katılım
25 Ara 2003
Mesajlar
456
Beğeniler
0
#11
Anlamıyorum ki neden bizim göstermemiz bu kadar değersiz! Adamlara gel bannerini aylık 5 milyon kez gösterelim diyoruz hala iki rakamlı fiyatlardan bahsediyorlar.
 
S

sitemerkezi.net

#12
haksever, 1 aylık reklam ücreti nedir ? günde 1000 hit gerçekten çok büyük bir rakam hatta fazla bile.

bir arkadaşlık sitesine günde ortalama kaç hit ve günlük ne kadar reklam ücreti talep edersiniz ? aslında aylık reklam verilecek ama yinede günlük tabanlı hesaplamak daha mantıklı olabilir adsense ile kıyaslayınca.
 
Katılım
1 Ara 2005
Mesajlar
0
Beğeniler
0
#13
bence reklamlarlar tık olarak değil gösterim olarak ücretlendirilmeli çünkü reklam verdiğiniz yerin alanını işgal ediyorsunuz örneğin arkadaşlık sitesinde siyasetle ilgili bir site reklamı koyarsanız istediğiniz tık oranı uzun zamanda anca tamamlanır. Fakat aynı alana mp3 sitesi reklamı çok kısa bir sürede reklam tamamlanır.

Reklam alırken bence gösterim ile reklam alın yada aylık belirli bir sabit fiyatla.
 

haksever

Profesyonel
Katılım
25 Ara 2003
Mesajlar
456
Beğeniler
0
#14
Sitemerkezi.net maalesef biz arkadaşlık sitelerinin reklamını yayınlamıyoruz. Reklamı yayınlanacak siteyi bilmeden fiyat vermem mümkün değil.

Çünkü burada bir taahhüt var. Ben diyorum ki isteyene günlük 1000 ziyaretçi yollayabilirim. Şimdi oyun sitesine bu kitleyi yollamak için çok uğraşmam gerekmeyecektir ama sözgelimi bir haber sitesine bu adedi göndermek çok uğraştırır.

Şu anda anda adsense günlük 1800 kadar gönderebiliyorum. (Yazık ki tıklar çok ucuz :()
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst