HANGİ FOREX SİTESİ İYİDİR

seocuu

Profesyonel Üye
İYİNET Üyesi
bu forex sisteminde 100usd verip 10000 borclaniomussun sonra ona gore yatirim yapiomusssun fln... bu paranin 10000 bininide batirirsam toplam benim 100ummu gidio yoksa adamlara borclaniomuyum ?!

zubar

Müptela Üye
İYİNET Üyesi
OLAY ŞU: bir günde dolar euro karşısında ne kadar artar ya da düşer? taş çatlasa %1 mi ? evet

o zaman zararın ne olur 100 dolarda 1 dolar. karın ne olur yine aynı 100 dolarda 1 dolar.

bu forex şirketleri düşünmüşler bu enayilerin parasını nasıl alabiliriz diye ve kaldıraç sistemini bulmuşlar. 100 dolara 100 katı işlem yapıyorsun . 100 dolarla 10 bin dolar yani. 10bin doların %1 i ne yapar? 100 dolar yapar .gitti mi elindeki 100 dolar ? işde böyle yani.seni donuna kadar yolmanın bir başka ismidir bunlar.

vatanda

Şen Üye
İYİNET Üyesi
Arkadaşlar türkiyede su anda forex konusunda işe yarar hiçbir firma yok. Ciddi anlamda yatırım yapacak var ise yabancı ve güvenilir şirketlerle çalışsınlar. pip aralarına dikkat etsinler. Forex çok çok hızlı bir piyasadır Gerisi kumardır çok dikkat edin.

Caner Bagatir

Şen Üye
İYİNET Üyesi
ya ne korkuyosun bu kadar forex den borsadan arkadaslar anlamıyorum sizi kaldıraç kulllanmayacaksınız birinci kural kaldırac riskdir ama kaldıraçsız 100%1000 kazanırsınız
100%1000 kazabilme ihtimali olan sistemde kaybedersen sadece 100%100 kaybedersin korkmayın bu kadar ya adamlar size kaybetme ihtimalinizde bütün paranızın gidiceğini söylüyo ama kazanma ihtimalinde dünyanın parasını kazanıyorsun :D ama bu işler taktik analiz ister güzel severim borsayı eğlencelidir :)

prkontrol.com

Şen Üye
İYİNET Üyesi
Foreks konusunda 8 yıllık tecrube sahibiyim. istediğinizi sorabilirsiniz. Yardımcı olurum. Boşuna paranızı kaptırmayın.

apartopar06

Profesyonel Üye
İYİNET Üyesi
ya Türkiye'de bu işlerin oturmasını bekleyin ama illaki ben oynayacağım bu piyasaya gireceğim derseniz. mig bank hesap açılışı sırasında biraz uğraşacaksınız sanırım en az 2000-usd ile hesap açılıyor.n.cüzdanının onaylı örneği ve son 3 aya ait adres gösterir belgeyle beraber hesap açılış sözleşmesini doldurup göndermeniz gerekecek ( noter onayı ve ptt kargo yaklaşık 40-50 tl tutar). fakat yatırım bankası yeterliliği aldılar ve şuan yatırım bankası konumundalar , denetlenmektedirde ayrıca kimse reklam yaptığımı filanda zannetmesin bu brokeren temsilcisi filanda değilim öyle olsa referans linkimi koyardım sadece bu piyasanın içinde birisi olarak görüşlerimi ilettim.şimdiye kadar para çekme sıkıntısı filan yaşamadım . iyice araştırın abuk sabuk yok forex kazançları-vay efendim fırsatları gibi para tuzaklarından kaçının çok ufak mebleğlarla hesap açıp size bonus verenlerden uzak durun 3-5 ay demo hesaplarda çalışın kendinizi geliştirin sakınha gidipte 500-1000 usd verip hazır sistemlerden almayın bunların hepsini bilimum forumlardan zaten biraraya getirebilirsiniz.
saygılar

silenceofdarkness

Müptela Üye
İYİNET Üyesi
Kesinlikle yerli bir broker ile çalışmanızı tavsiye ederim. Cünkü hem daha güvenli hemde SPK denetiminde, ayrıca denetlenen kurumda işlem yapmak son derece güvenilirdir. Tavsiye edebilecegim firmalar: Finansonline, İş Yatırım, GCM Menkul

kebo_gzb

Profesyonel Üye
İYİNET Üyesi
Eğitim almadan sakın çalışmayın derim, 3 seviye eğitim aldım, hala demo hesap üzerindeyim. Biraz riskli durum ama öğrenirseniz sorun olmaz, her kurum eğitim veriyor fakat birebir eğitimi isikfx' den alıyorum

anna

Pratik Üye
İYİNET Üyesi
Spread tutarı düşük olan, MetaTraderı takılmayan, çalışanları hızlı ve ilgili olan iyidir. Ama en önemlisi öncelikle SPK lisansı olması.

ef_sane

Şen Üye
Onaylı Üye
İYİNET Üyesi
Alman Forex Robotu

Türkiyede forex işlemi yapan ve yüzde 90 oranında bilincsiz islem yapilmasindan dolayi para kaybedenlerin olduğu piyasada almanyada finans kurumlarında üst düzey yöneticilik yapan Anna Türksoy un forex de alman forex robotu ile uygulayarak nasıl 11 bin dolar kazandığını siteden takip ederek bilgi sahibi olunuz.
http://www.borsateknikleri.com/forex-robotu

abelg

Profesyonel Üye
İYİNET Üyesi

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)