etil alkol rp satın al
chat ege.net

Hitdolu.com Scriptindeki Yükleme Sırasındaki Sql Hatası Çözümü

I

i.s.a.q

#1
Hitdolu Hitlist Scriptini Kullanmak İsteyen Bazı arkadaşlardan Sql Tablosunu Phpmyadminden Yüklerken Mysql Hatası Aldıklarına dair şikayetler gelmişti.

Hitdolu.com Hitlist scriptini Kullanmak isteyen ancak sql yüklerken hata aldığı için kuramayan arkadaşlar için Sql dosyasını yeniden düzenledik.

Buna göre artık bu tür bir hata almayacaksınız.Bu düzenleme için yardımlarından dolayı ayrıca @captainzap'e teşekkürler.

Hata giderilmiş şekilde Hitdolu.com Hitlist Scripti sitesinden direk scripti download ederek sorununuzu çözmüş olursunuz.

http://www.hitdolu.com/hitdolu_v1.rar
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst