chat eczaonline.com yazılım uzmanı

Hitler neden düşüyor ?

teknosayfam

Onaylı Üye
Merhaba arkadaşlar son iki aydır sürekli hit düşüşü yaşanıyor. Bunun dünyada ekonomik gidişatın iyi olmaması ile ilgisi var mıdır ? Yoksa bu düşüşleri sadece ben mi yaşıyorum. Bir kaç sitemde iyi çalışmalar yapıldığı halde, hatta eskisine oranla daha iyi çalışmalar yaptığım halde yine de hitlerde düşüş oluyor. Bilemediğim bir sebep var ama tam çözemedim. Böyle sorun yaşayan varmı ?

robotercih

Onaylı Üye
Kardeş birçok sebep olabilir. Teknik Seo'dan tut, backlink sayısı ve kalitesine, sektörünün aldığı aranma sayısından rakiplerin faaliyetlerine kadar herşey buna etki edebilir. Google ortalama sıralamanız düşmediyse, sektörünüze olan ilginin azaldığı kanısı çıkabilir. Ekonominin durumu da etki eder mutlaka...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet