chat eczaonline.com yazılım uzmanı

Hosting ve Reseller Paketleri

Immunity

Profesyonel
Reseller

1 GB ALAN
Sınırsız Trafik
Sınırsız Pop3 Desteği
Sınırsız Domain Ekleme Hakkı
Sınırsız Veritabanı Desteği
Sınırsız FTP hesabı
PHP/CGI/ZEND/GD/AMFphp
Cpanel / WHM Desteği
Fantastico
Rvskin (Cpanel arayüzleri)
FDCTurkey Garantisi ile

Aylık sadece : 15 YTL

----------------------------

50 MB Alan + Alan Adı
Sınırsız Trafik
Sınırsız Subdomain
Sınırsız E-mail
Sınırsız Sql hakkı
Sınırsız FTP hesabı
PHP/CGI/ZEND/GD/AMFphp
Cpanel / WHM Desteği
Fantastico
Rvskin (Cpanel arayüzleri)
FDCTurkey Garantisi ile

Yıllık sadece : 15 YTL
-----------------------------

İlgilenenler P.M. Atabilirler.

Sitemiz demo aşamasındadır. (http://www.tasarimsitesi.com)
Hosting ve reseller paketlerimiz kısa bir süre için geçerlidir.
Kanun dahilindeki her türlü içerik serbesttir.
Kısa bir süre içerisinde kredi kartı ile ödeme ve ticket sistemimizde aktif olacaktır. MSN ile yardım mevcuttur. (Webmaster@tasarimsitesi.com)

redbaron

Profesyonel
ikinci msjında bunları yazıyosun kısa bir süre msnden destek ne demek oluyo birde sınırsız trafik ?

Immunity

Profesyonel
Evet , kendim yıllardır hosting ve dedicated serverlar üzerine çalışıyorum ve forumda yeniyim. Geçerli açıklamayı yapayım arzu edersen. FDCserverstan alıyorum makineleri ve haliyle trafik sınırsız. Asıl işim web tasarım. Sadece tasarım işi yaptığım kişilere hosting sağlıyordum. Ancak tüm makinelerimde en fazla 10'ar hesap olduğundan sayıyı arttırmayı ve diğer kişilere nazaran daha sağlam hosting sağlamayı düşünüyorum. Ayrıca üniversiteyi bitirmek üzereyim ve işin gerçekten hakkını veren bir site oluşturmayı hedefliyorum. Tamamen sıfırdan bir site yapıyorum ve alt yapıyı hazırlıyorum. Tüm referanslarımı da sunacağım. Umarım site bittiğinde gerekli cevabı tam olarak vermiş olacağım. Saygılar, Cihan KIZILGÜL

Immunity

Profesyonel
Daha fazla polemik yaratip konunun bütünlüğünü bozmak istemiyorum. Yukarıdaki açıklamamı biraz daha geliştirdim. Saygılar, Cihan Kızılgül.

cemadak

Müptela
bence siteyi yapmadan böle basit bi template editleyerek tasarimsitesi adı altında acmamalıydın... yinede bizi ilgilendirmez.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum