ICQ ile Mynet İşbirliği Yapıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakanizm

Müptela Üye
İYİNET Üyesi
Katılım
11 May 2006
Mesajlar
1,952
Beğeniler
0
Konum
Nereye
#1
Türkiye’nin en çok kullanılan ilk Türkçe içerikli internet portallerinden Mynet, dünya çapında yaygın olarak kullanılan anında mesajlaşma servisi ICQ ile işbirliğine girdi.

AOL tarafından satın alındıktan sonra yeniden yapılanma sürecine giren ICQ, Mynet’le yaptığı işbirliği ile 7’den 77’ye tüm kullanıcılara online iletişimin keyfini yaşatacak. Mynet ve ICQ ortaklığı ile hizmete giren Mynet ICQ, Türkiye’de 10 milyonu aşan internet kullanıcısına ulaşmayı hedefliyor.

Dünyanın en büyük teknoloji ve internet kuruluşları ile stratejik işbirliği içerisinde bulunan Mynet, ICQ ile yaptığı işbirliği sonucunda, İnternet dünyasında efsane olarak kabul edilen ICQ’yu, Mynet ICQ adıyla tekrar günlük iletişimin bir parçası haline getiriyor.

Kurulduğu 1999 yılından beri en çok kullanılan Türkçe portaller arasında olan Mynet, internet dünyasında devrim yaratacak yeni iletişim platformu Mynet ICQ ile online iletişim ve eğlenceyi tek ‘tık’lık mesafeye indiriyor.

Internet devi AOL ile birleşmesinden sonra yeniden yapılanma sürecine giren ICQ’nun dünya çapında 200 milyonun üzerinde kayıtlı kullanıcısı bulunuyor. Lokal pazarların lider portalları ile anlaşarak ortaklaşa ürün oluşturma stratejisi doğrultusunda Türkiye’de Mynet ile işbirliğine giden ICQ’nun Türkiye’de 500 bine yakın aktif kullanıcısı var. 4.8 milyonu aşan üye sayısıyla en büyük Türk internet kullanıcı topluluğuna hizmet veren Mynet, Türkiye’deki aktif ICQ kullanıcılarının yanı sıra, üyelerine ve her ay Mynet’i ziyaret eden yaklaşık 9,5 milyon tekil ziyaretçiye Mynet ICQ hizmetini sunmayı hedefliyor.

Mynet ve ICQ işbirliği ile hizmete giren Mynet ICQ’nun tanıtım toplantısına Mynet Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli ve ICQ CEO’su / AOL Başkan Yardımcısı Orey Gilliam katıldı. Kurttepeli,

Online iletişim ve eğlence alanında emsallerine kıyasla birçok üstün hizmeti bir arada sunan ICQ ile gücümüzü birleştirmenin heyecanını yaşıyoruz. Online iletişim alanında öncü vizyonumuzla, yaratıcı, yenilikçi kimliğimizle servis farkı yaratarak internet kullanıcılarının vazgeçilmez adresi olmaya devam edeceğiz. Türkiye’de 15 milyona yakın internet kullanıcısı var. Bu kullanıcıların sadece yüzde 40’ı anında mesajlaşma servislerini kullanıyor. Mynet ICQ olarak, tüm internet kullanıcılarını anında mesajlaşma servisi ile tanıştırmak hedefindeyiz.

dedi. Türkiye’de genç nüfusun oldukça fazla olduğunun altını çizen ICQ CEO’su ve AOL Başkan Yardımcısı Orey Gilliam ise

Türkiye’de oldukça büyük bir potansiyel var. Hem genç nüfus fazla hem de teknolojiye duyulan ilgi oldukça yüksek seviyelerde. Türk internet kullanıcılarının Mynet ICQ’nun sunduğu iletişim ve eğlence olanaklarını görünce vakit kaybetmeden yararlanmaya başlayacaklarına inanıyoruz.

dedi. Mynet ile Türkiye’de Mynet ICQ olarak hizmet verecek olan dünyanın ilk Online Anında Mesajlaşma servisi, yazılı, görüntülü sohbet etme, çoklu sohbet, dosya yollama, url yollama özelliklerinin yanı sıra “bas konuş” özelliği ile ilk defa bir anında mesajlaşma programında tarafların karşılıklı konuşmasına olanak tanıyor. “çift yönlü sms gönderme” seçeneği ile de cep telefonlarına sms gönderimini ve sms alımını yakın zamanda mümkün kılacak olan Mynet ICQ, “oyun oynama”, “e-kart gönderme”, “hareketli ifadeler oluşturma”, “durum ikonu değiştirme” özellikleri ve birbirinden renkli avatarları ile anında mesajlaşmayı eğlenceye dönüştürüyor.

Mynet ICQ kullanıcıları, ICQ tarafından verilen hizmetlerin yanı sıra, Mynet’in 4,8 milyonu aşan üyesine sunduğu tüm avantajlardan yararlanabilecek, Mynet e-posta kutusundaki maillerine direk olarak ulaşabilecek.
 

Darkart

Onursal
Onursal Üye
Katılım
1 Tem 2005
Mesajlar
7,040
Beğeniler
54
Yaş
42
#2
eyvallah dostum saol ama 1 ay önce zaten başladı bu uygulama
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Üst