chat eczaonline.com yazılım uzmanı

İmzada image izni vermek

war

Profesyonel
İmzaya image izni nasıl veriliyordu? Kullanıcılardan oldugunu biliyorum ama gerisini unuttum. Birde bu image koduna boyut veremiyoruz sanırım sonuçta başka siteden alıyor. Bazen çok büyük resimler koyan oluyor. Buna çare yoktur herhalde?

iyinet

Yönetici
Administratör
war' Alıntı:
İmzaya image izni nasıl veriliyordu? Kullanıcılardan oldugunu biliyorum ama gerisini unuttum. Birde bu image koduna boyut veremiyoruz sanırım sonuçta başka siteden alıyor. Bazen çok büyük resimler koyan oluyor. Buna çare yoktur herhalde?
vb nin yeni versiyonunda 3.6, imza ile ilgili yeni sınırlamalara imkan olduğunu söylüyorlar.

war

Profesyonel
Anladım. Peki image kodunu imzada göstermek icin hangi seceneği işaretliyorduk?

tolgahat

Profesyonel
ilginç ya bende de tam tersi sorun var. imzada image göstermek istemiyorum ama çıkıyo :S gel forumları değiştirelim :D

jackal

Müptela
3.6.0b larda ımza lar için ozel bır bolum bulunuyor bu bolumde ımzada satır kısaltması resım vb. butun ozelıkler var 3.5 içinde hek paketı bulunuyor sanırsam

bence images cıkması hoş olmuyor ya hele hele boyutları sınırsız olunc akötü oluyor konular acılana kadar uzun zamna alıyor.. bence öyle özellik varsada kaldırmak alzım text en iyisi.

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum