etil alkol rp satın al
chat eczaonline.com okey oyna gaziantep web tasarım

İşletmenizin SEO Danışmanlığını Üstlenelim

DerinWEB

Onaylı Üye
Katılım
19 Eyl 2014
Mesajlar
22
Beğeniler
0
#1
Ben Kimim?​
Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünde öğrenim hayatıma devam ediyorum, R10 ve benzeri diğer platformlarda başta Sosyal Medya Danışmanlığı olmak üzere çeşitli internet hizmetleri veriyorum, son yıllarda kendime ait 2 site dışında bu alanda çok aktif olmasam da SEO üzerine hizmet sunmak istiyorum çünkü uzun zamandır ilgilendiğim bir konu. İlk sitemi kurduğumda 16 yaşındaydım, o zamanlar hazır sistemleri, tema ve eklenti gibi detayları yeni yeni çözüyordum, sitemin hitini ağırlıklı olarak facebook sayfalarım üzerinden çekiyordum fakat daha sonra SEO ile tanıştım, SEO'nun bir web sitesi için ne kadar önemli olduğunun farkına vardım. Nasıl ki bir ülkeyi ayakta tutan o ülkede yaşayan insanlar ise, bir web sitesini ayakta tutan da kemik kitle ve ziyaretçileri oluyor. Peki bu kemik kitleyi nasıl oluşturabiliriz, nasıl daha çok ziyaretçi alabiliriz, evet konu gene SEO'ya geldi. O zaman fazla uzatmadan detaylara geçelim


SEO Danışmanlığı Hizmetimiz Neleri Kapsıyor?​

*Zararlı baclink olayı konusunda dikkatlice çalışıyorum, sağda solda gördüğünüz '300 siteden tanıtım, 500 siteden link' gibi hizmetlerin aslında size hiçbir katkısı olmayacağını ve hatta siteniz ortalama 1 yıllıksa kesin olarak zarar getireceğini biliyorum.

-İşletmenize ait bir web sitesi varsa, iç seo için gereken çalışmaları yapıp sitenizi google ve diğer arama motorları için daha uygun hale getiriyorum.

-Dış seo çalışmaları için gereken planlamayı yapıyor, uygun olan diğer web sitelerinden tanıtım yazısı, baclink vs. gibi şeylerin satın alımlarını planlıyorum, elimizde bazı sözlük ve kızlarsoruyor hesapları mevcut, bu platformlarda linkli tanıtımlarınız ücretsiz yapılıyor, tanıtım metinleri ise tarafımca özenle yazılıyor.

-Şayet fiziksel olarak bir mağazanız, ofisiniz var ise Google Benim İşletmem yönetimi ile işletmenizi haritalarda aktif tutarak üste çıkmasını, internetten gelen müşterinin artmasını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra Google Haritalar Kaydı, 5 Yıldız ve Yorum hizmetimiz de var. (Ayııca bakınız; Google Benim İşletmem referansım 1 2 )

-İşletmeniz belli bir bölgeye hitap ediyor ise çalışmalarımızı yerel kategoride yürütüyoruz. Bu özellikle de hizmet sektöründeki işletmeler için çok önemli bir konu.

Ne Zaman Sonuç Alırım?​
Genel olarak 2. ve 3. aydan itibaren sonuç alınıyor, o yüzden tabiri caizse emeklemeden koşmayı beklemek hata olur.

Anlaşma Durumu ve Fiyatlandırma​
Anlaşma için önce ne istediklerinizi açık bir şekilde söylemeniz gerekiyor, ben durum analizi yapıyor ve uygun bulursam taleplerinize göre bir fiyat teklif ediyorum, onaylarsanız işe başlıyoruz.

İşletmeler İçin Başka Ne Gibi Hizmetleriniz Var?​
Eğer herhangi bir konuda anlaşırsak, o işletme ile diğer hizmetlerimizde de uygun fiyatlara çalışma garantisi veriyoruz. SEO Danışmanlığı dışında konunun başında bahsettiğim gibi Sosyal Medya Danışmanlığı da yapıyoruz. Sosyal Medya Danışmanlığı Ana Konumuz: https://iyinet.com/forum/konu/isletmenizin-sosyal-medya-danismanligini-ustlenelim.292181/
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum canlı bahis sohbet - - chat
Üst