chat eczaonline.com

İyinet 2012 Seo yarışması - TOPLAM ÖDÜL :10220 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaLViN

Onursal Üye
Yarışma bitimine 4 hafta gibi bir süre kaldı.
Sanırım siteler sonuçlarda yerlerini belli etmeye başladılar. :)

crossia

Profesyonel
Evet beyler iyinet seo yarışmasını sizce kim 1.bitirecek :) yasakparaleri alalım ?

ReiS

Administratör
Onaylı Üye
Şuan ilk 3'te yer alan sitelerden biri 1. olacaktır bana göre. ( google bu belli olmaz sadece büyük ihtimal.) eğer google şeylik:) yapmaz ise kesin olarak 1. olmayı hedefliyorum

crossia

Profesyonel
Şuan ilk 3'te yer alan sitelerden biri 1. olacaktır bana göre. ( google bu belli olmaz sadece büyük ihtimal.) eğer google şeylik:) yapmaz ise kesin olarak 1. olmayı hedefliyorum
İlk 3 demek biraz bencillik olur hocam :) Ben ilk 5'den biri olacağına inanıyorum ama kim ? :)

Yarışmada emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ve tebrik ediyorum, atıştığımız arkadaşlar oldu, belkide yanlış anlaşılmalar oldu, ama hepimiz bu yarışmaya emek verdik 1. olacak arkadaşa şimdiden tebrikler.

ReiS

Administratör
Onaylı Üye
Sponsorlar anahtar kelimelerde ilk sayfalarda tebrik ederim.

İlk 3 demek biraz bencillik olur hocam :) Ben ilk 5'den biri olacağına inanıyorum ama kim ? :)
Tabi ki üstadım sizin kadar emek veren uğraşan yok. ilk 4 olarak değiştirelim :)

crossia

Profesyonel
Halen sıralamalar değişiyor.
Çok çekişmeli bir yarışma oluyor. :)
Evet şuanda yarışma çok çekişmeli geçiyor. Ama ne hikmetse ilk 4'ün dışındaki sitelerde sıralama değişiyor genellikle :)
Sponsorlar anahtar kelimelerde ilk sayfalarda tebrik ederim.
Gerçekten takdire şayan bende tebrik ederim.

Tabi ki üstadım sizin kadar emek veren uğraşan yok. ilk 4 olarak değiştirelim :)
Evet hocam :) Umarım en çok hak eden kazanır yarışmayı :)

TaWeR

Şen Üye
Hekese başarılar 1. sayfada olmak bana yetiyor iyi olan kazansın :) bayadır hiç birşey yapmıyorum çok yoğunum bu aralar siteyi saldım çayıra mevlam kayıra .... 3 5 bişiler alırız inşallah :)

ReiS

Administratör
Onaylı Üye
37'ci sayfada link bulunamadı demişsiniz ama bu yazıda linki nasıl göremediniz ben onu anlayamadım?

link
Hocam makalede değil sitenin footer kısmından link vermeniz gerekiyordu.

3.Yarışma başlangıç ve bitiş tarihleri arasında yarışma sponsorlarının linklerini sitenizin tüm sayfalarına dofollow biçimde eklemeniz ve kesinlikle sitenizden kaldırmamanız gerekmektedir.Linkleri sitesinden kaldırdığı veya sitesine eklemediği tespit edilen yarışmacılar elenecektir.Otomatik kontrol mekanizması olduğunu unutmayınız.

TaWeR

Şen Üye
Herkese hayırlı ramazanlar...Allah tüm oruç tutanlara bu sıcak günlerde ilk önce sabır sonrasında dayanma kuvveti versin....
Yarışmada son bir hafta...Şimdiden tüm katılan arkadaşları tebrik etmek isterim....

TUĞBERK

Şen Üye
Herkese hayırlı ramazanlar. Sağolsun arkadaşlar 30.cu sıradaki siteyi anti seo yapa yapa -100 lere göndermeyi başardılar. Hepsini kutluyorum ve saldırı yaptığını zannettiğim arkadaşlara link hediye ediyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

CaLViN

Onursal Üye
Pazartesi günü yarışma sona eriyor.
Halen siteler üzerinde çalışıyor musunuz yoksa ne olursa bahtımıza deyip bıraktınız mı ? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 2)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum