Duyuru İyinet Bakım Çalışması Hakkında Bilgilendirme

Nginx

sosyomarkt.com
Onaylı Üye
Sms Onaylı
Eski Rumuz
Forumlojist
Wm forumunda saçma copy/paste kategorilerden biri https://iyinet.com/forum/kategori/saglik.192/
Bu herşeyden biraz forum devri 10 sene önce kapandı artık alanında uzman forumlar sadece ayakta kalabilir.
Merhaba,
ilgili alanı silmemiz index kaybına yol açacaktır bunu göze alamayız özellikle girdiğimiz bu bakım sürecinde.

öneriniz için teşekkür ederim, iyi çalışmalar dilerim.

sevgilerle.

KrmYlmz

Profesyonel Üye
Öncelikler eski bir yönetici olarak, foruma yeni bir soluk getirebilecek yöneticelere devredilmesi en doğru karar olmuş. Forum düzeni gayet hoş olmuş ufak dokunuşlarla dahada güzel olacağından eminim. Başarılarınızı devamını diliyorum.

Nginx

sosyomarkt.com
Onaylı Üye
Sms Onaylı
Eski Rumuz
Forumlojist
Yeni girilen postlar da mı 404 için giriliyor :)
Hemoroid Nasıl Geçer? benim için süper faydalı bir copy/paste makale tşk ederim
Merhaba,
Forum içeriğinde ki her içeriğin size hitap etmesinin bir lüzumu yok. Her içerik herkese hitap edecek diye de bir kaide yok. Burası bir platformu ve her kesime hitap etmek zorundayız.

Yorumunuz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
sevgilerle.

Öncelikler eski bir yönetici olarak, foruma yeni bir soluk getirebilecek yöneticelere devredilmesi en doğru karar olmuş. Forum düzeni gayet hoş olmuş ufak dokunuşlarla dahada güzel olacağından eminim. Başarılarınızı devamını diliyorum.
Merhaba,
Eski bir yönetici olarak foruma tekrardan hoşgeldiniz ziyaretiniz bizi mutlu etti, ilerleyen dönemlerde de aktif olmanız dileklerimle. Yaptığımız değişiklikler doğrultusunda kullanıcı önerilerini de dikkate alarak çalışmalarımıza yön vermekteyiz.

iyi dilekleriniz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

sevgilerle.

ademalakas

Pratik Üye
uzun zaman sonra bu sekilde baya iyi oldu gayet hızlıda umarım daha canlı olur seo araçları geri gelmeli get ile ticaret düzenlenmeli birde eskiden bir şikayet oldugunda geri dönüş sağlanmazdı ve ilgilenilmezdi bu konu da hassas olunursa daha iyi olur başarılar iyi çalışmalar

Nginx

sosyomarkt.com
Onaylı Üye
Sms Onaylı
Eski Rumuz
Forumlojist
uzun zaman sonra bu sekilde baya iyi oldu gayet hızlıda umarım daha canlı olur seo araçları geri gelmeli get ile ticaret düzenlenmeli birde eskiden bir şikayet oldugunda geri dönüş sağlanmazdı ve ilgilenilmezdi bu konu da hassas olunursa daha iyi olur başarılar iyi çalışmalar
Merhaba,
Eski yönetimin tutumu hakkında bilgimiz var o konuda hassasiyetimizi takınıyoruz. Ticari alanda çalışmalarımız devam ediyor yorumunuz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Sevgilerle.

Yeniçeri

1
Onursal Üye
Vay be.. Bir zamanlar adminliğini yaptığım forum ne kadar değişmiş. Açıkçası bu değişikliği sevdim. Her ne kadar vbulletine alışsak da, yenilikleri takip etmek güzeldir. Vbulletin uzun bir süredir maalesef kendisini yenileyemedi. Xenforo'ya geçiş riskli ama bana göre güzel bir adım olmuş.

Tasarım kısmını beğendim. Ek özellikler gayet iyi. Profil alanı biraz daha özelleştirilebilir olabilir. Anasayfanın portal olmasını, 7 sene önce adminken de söylemiştim. Fakat Hasan'a bir türlü kabul ettirememiştim. Buradaysa görsün bunu :)

Tekrar hayırlı olsun arkadaşlar. Umarım hayal ettiğiniz gibi olur her şey.

Nginx

sosyomarkt.com
Onaylı Üye
Sms Onaylı
Eski Rumuz
Forumlojist
Vay be.. Bir zamanlar adminliğini yaptığım forum ne kadar değişmiş. Açıkçası bu değişikliği sevdim. Her ne kadar vbulletine alışsak da, yenilikleri takip etmek güzeldir. Vbulletin uzun bir süredir maalesef kendisini yenileyemedi. Xenforo'ya geçiş riskli ama bana göre güzel bir adım olmuş.

Tasarım kısmını beğendim. Ek özellikler gayet iyi. Profil alanı biraz daha özelleştirilebilir olabilir. Anasayfanın portal olmasını, 7 sene önce adminken de söylemiştim. Fakat Hasan'a bir türlü kabul ettirememiştim. Buradaysa görsün bunu :)

Merhaba,
Güzel yorumunuz ve dilekleriniz için teşekkür ederim. Eski aktifliğinizin geri gelmesi temennisiyle iyi çalışmalar.

Sevgilerle.

FurkanOymak

Onaylı Üye

Cem abi yaşıyor musun sennnn :)

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)