etil alkol rp satın al
chat eczaonline.com

Kazandıran Sistem - Karşılıklı Link Tıklama Servisi

Katılım
2 Eyl 2016
Mesajlar
4
Beğeniler
0
#1
KazandiranSistem.Com Nedir ?
KazandiranSistem havuz sistemi düşüncesini kullanarak kullanıcıların birbirine para kazandırmasını sağlayan bir oluşumdur.

Sistem Nasıl İşleyecek ?
Başlangıçta sitemize üye olan her bireye 100 kredi vereceğiz sonrasında üyeler bc.vc,adf.ly,link.tl gibi url kısaltma servislerinde size vereceğimiz bir linki kısaltacak ve reklam ekle kısmından linklerini belirledikleri krediler ile ekleyecekler. Linkinize tıklayan her kişi linki koyan kişinin belirlediği kredi kadar kredi kazanacak linkin sahibi ise koyduğu kredi kadar kredi kaybedecek.Bir yandan kredi kaybederken bir yandan url kısaltma servisinden para kazanacaksınız.

Referans sistemi Nedir?
Referans sistemi sayesinde sisteme üye çekmiş olacaksınız daha çok üye demek daha çok kazanmak demektir. Çektiğiniz üye başına sizlere 50 kredi vereceğiz. Bu sayede hem krediden hemde parada kar etmiş olacaksınız.

Sizin Kazancınız Nedir?
Biz KazandıranSistem.com Ekibi olarak sizden pek bir kar amacı gütmüyoruz. Tek amacımız grup grup paylaşımlar yapmak yerine tek bir platformda birden çok kişiye kazandırmanın daha etkili olacağını düşünüp geliştirdiğimiz bir platform burası. Fakat sizler ben kendi kendime kredi kasmak istemiyorum kredi satın alacağım derseniz sizlere kredi satarak gelir elde edebiliriz

Ekibinize Alım Var Mı ?
Evet,var.Sayfamıza mesaj atarak bize ne yapabileceklerinizi anlatıp konuşup anlaşırsak ekibimize katılma şansınız var.

Refli link: http://www.kazandiransistem.com/kayitol.php?reflink=962H441z (Açıklamada yazıldığı gibi refle kayıt olursanız bana 50kredi geliyor)

Refsiz link: http://www.kazandiransistem.com/kayitol.php

Site yeni olduğu için herhangi bir ödeme alamadım ama ilerleyen zamanlarda alırsam hemen bu konuya ekleyeceğim :)
 

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum canlı bahis sohbet - - chat
Üst