chat eczaonline.com yazılım uzmanı gaziantep web tasarım

Sayfa Satış Kimlik Onaylı Hesaplar Satılıktır

AygunInciroglu

Üyeliği durduruldu
Sitemiz Üzerinden Alışveriş Yapabilirsiniz

SIRA DIŞINA DÜŞEN REKLAM HESAPLARI 1 GÜNDE AÇILIR BİLGİNİZE

Eski Tarihli Hesaplar (2008 - 2018)

Kimlik Onaylı Eski Hesap Erkek ( Kapatılma ve kilitlenmede Açılır )
Kimlik Onaylı Eski Hesap Kadın ( Kapatılma ve kilitlenmede Açılır )
Kimlik Onaylı Yeni Hesap Erkek ( Kapatılma ve kilitlenmede Açılır )
Kimlik Onaylı Yeni Hesap Kadın ( Kapatılma ve kilitlenmede Açılır )
Mobil - Mail Onaylı Hesaplar ( Biyografisi mail + tel onayı olan boş hesap )​

http://facebookeskihesaplar.xyz/

anlaşılma

dm lütfen

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 19:07 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

Google Business Haritalarına şubelerimi eklemek istiyorum her şehirde haritalarda yer almak istiyorum bununla alakalı nasıl yardım olabilirsiniz

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 19:31 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

AygunInciroglu

Üyeliği durduruldu
dm lütfen

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 19:07 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

Google Business Haritalarına şubelerimi eklemek istiyorum her şehirde haritalarda yer almak istiyorum bununla alakalı nasıl yardım olabilirsiniz

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 19:31 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

Gereken bilgileri pm olarak aktarrdım

Bu konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Misafirler: 0)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet Forum pulibet